Radošo darbu izstāde "Dvēseles spēks"

Radošo darbu izstāde “Dvēseles spēks”

Sadarbībā ar tirdzniecības centru Spice, no 13. jūnija – 13. jūlijam tirdzniecības centrā Spice projekta Nāc līdzās! ietvaros tiks organizēta radošo darbu izstāde.
Izstādē būs redzamas latviešu meitenes Diānas Vinogradovas, kura ir Jūrmalas bērnu nama audzēkne, un igauņu puiša Mellas, kurš glezno ar kājām (dažus viņa darbus iespējams apskatīt šeit), gleznas.

Diana VinogradovaDiāna Vinogradova dzimusi Jūrmalā un pašlaik mācās Kauguru vidusskolas 12.klasē, kā arī Jūrmalas mākslas skolā. Diānas ikdienas dzīve rit Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādē jeb bērnu namā “Sprīdītis”.
Diānas vislielākā aizraušanās ir gleznošana, un Diāna tajā guvusi jau redzamus panākumus: 1. vieta pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 2008. gadā un 1. vietas konkursā „Es dzīvoju pie jūras” 2008. un 2009. gadā.
Pateicoties tam, ka Diāna pagājušajā gadā piedalījās Integratīvajā mākslas festivālā Nāc līdzās! un iekļuva tā laureātu pulkā, Diānai bija iespēja saņemt festivāla laureāta diplomu pieņemšanā pie Valsts Prezidenta Valda Zatlera. Atzīstot Diānas izaugsmes potenciālu, festivāla Nāc līdzās! organizētājs – Nāc līdzās fonds – nodrošināja Diānai stipendiju gleznošanas prasmju attīstīšanai, lai motivētu Diānu gleznot darbus.

Meelis LuksMeelis Luks, kā viņu sauc draugi – Mella, nāk no Igaunijas un ir gleznotājs.
Kas viņā tik īpašs? Mella neglezno turot otu vai zīmuli rokās, bet visi viņa darbi ir gleznoti ar kājām! Tāpat uz datora Mella raksta ar kāju palīdzību un pat spēlē klavieres – tas viņam ir tik pat parasti kā mums visiem darboties ar rokām.

Izstādē katru dienu darbosies dežurants-informators, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem, pastāstītu vairāk par māksliniekiem un iespējamo darbu iegādi pret ziedojumiem.

Izstādes darba laiks tāds pats kā t/c Spice 10:00 – 22:00.

Mīļi gaidīsim arī Tevi, lai vari iepazīt šīs pasaules skaistumu tādu, kādu to redz šie jaunieši!