Brīvprātīgo komanda

Fonds Nāc līdzās! jau vairāk kā piecus gadus lepojas un no sirds pateicas mūsu uzticamai, talantīgai un drosmīgai brīvprātīgo komandai, kura ziedo savas pūles, laiku un labestīgo sirdi, lai kopīgiem spēkiem radītu svētkus dalībniekiem un visiem, kuri bauda un līdzpiedzīvo fonda projektus!


Gatis Valainis

Aktīvs, uzņēmīgs un radošs jaunietis, kurš ikdienā kultūras jomā, bet brīvo laiku jau 9 gadus velta “Nāc līdzās” projektiem: “Fondā esmu brīvprātīgais rūķis, darbojos jau piekto gadu, uzskatu, ka visi dalībnieki ir mans jaunatklātais “Dimants”. Es lepojos ar visiem dalībniekiem, īpaši ar tiem, kuri mēro tālos ceļus no Latvijas nostūriem… Esmu priecīgs un gandarīts, būt fondā.”

GATIS


Diāna Ponaskova

Diāna fondā kā mākslinieciskā dalībniece ir jau 19 gadus, bet fondā kā brīvprātīgā darbojas 8 gadus. Diāna ikdienā strādā kultūras jomā un sociālā uzņēmumā kā sabiedrisko attiecību speciāliste, “Fonda ietekme manā dzīvē ir viennozīmīgi liela, jo no 1.klasītes es piedalījos projektos, uzstājos un pilnveidojos kā skatuves māksliniece un personība. Būt daļai no vēstures ir patiess gods un īpašs sniegums. Palīdzēt fonda projektos ir pamācoša, aizraujoša pieredze, kura dod vēl lielāku pārliecību, gandarījumu un apziņu – cik liela, spēcīga, vienota un apdāvināta ģimene mēs esam! Paldies fonda vadītājai Sarmai Freibergai par visu!”

11350709_638757156259107_2464378172304965278_n


Vikija Lešinska

Radoša, apķērīga un drosmīga jauniete, kura ikdienā strādā Jelgavā SIA Jauniešu nodarbinātības centrs “Varu”. “Nāc līdzās! ar prieku darbojos jau no 2013.gada. Daru to tāpēc, ka gribu palīdzēt citiem, sniegt kaut mazumiņu sava darba, prieka, enerģijas. Un tajā pašā laikā es palīdzu sev- redzēt, dzirdēt un sajust vairāk, tālāk. Tā ir tāda neaptverama realitātes un kopā būšana sajūta. Šeit nav ne miņas no meliem, naida vai liekulības, viss ir patiess un skaists, to var redzēt ikkatrā sejā. Būt līdzās – tā ir laime!”

VIKIJA


Dace Medne

Dace ir ilgadēja fonda brīvprātīgā, kuravienmēr gatava izaicinājumiem un sniegt palīdzīgu roku ikvienam. Jauniete ikdienā strādā kā medmāsa slimnīcā. “Vēlme piedzīvot ko jaunu, darīt labu darbu un iepazīt jaunus cilvēkus bija iemesls kāpēc izvēlējos pamēģināt darboties fondā. Un nemanot “Nāc Līdzās” ir kļuvis arī par manu ikgadēju tradīciju. :) Man ir patiess prieks, ka varu būt daļiņa no fonda un dalīties kopējā piedzīvojumā, saņemot pretī pozitīvas emocijas un neizsakāmu gandarījumu!”

DACE


Vineta Vanaga

Vineta ir uzticams, sirsnības un labestības starojošs brīvprātīgais palīgs fondā jau vairāk kā piecus gadus! Vineta ikdienā veic grāmatvedes pienākumus tirdzniecības uzņēmumā.

VINETA