Top Nāc līdzās Ziemassvētkos! koncerts

Top Nāc līdzās Ziemassvētkos! koncerts

11.decembrī Ventspils Koncertzālē “Latvija” tika ierakstīts mūsu jau vasaras nometnē Saulkrastos gatavot sāktais labdarības koncerts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”. Koncertu Pirmajos Ziemassvētkos plkst. 18:20 raidīs LTV1 un Otrajos Ziemassvētkos plkst. 15:00 atskaņos Latvijas radio 1.

Šis gads arī mums ir liels izaicinājums, jo koncertā dēļ sarežģītās epidemioloģiskās situācijas diemžēl nevarēs klātienē piedalīties visi šī gada Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti.

Koncerta ierakstā piedalījās tikai pilngadīgie jaunieši un daži nepilngadīgi solisti, kurus pavadīja vecāki. Paldies visiem vecākiem un pavadoņiem, kuri rūpējās, lai ierakstā tiktu ievēroti visi drošības pasākumi. Īpašs paldies Baibai Palejai – Līvas mammai, kura visas dienas garumā dezinficēja virsmas mūsu laureātu garderobē! Visi centāmies un rezultāts būs ļoti labs! :)

Pārējie dalībnieki cītīgi gatavoja visiem video sveicienus, kurus ieliksim raidījumā, lai kaut šādā veidā viņi varētu piedalīties. Paldies skolotājiem, kas izveidoja skaistus video! Īpašs paldies par lielisko video Rīgas 1.pamatskolas skolotājai Ievai Altrofai un Gaismas pamatskolas skolotājai Elgai Polei-Polītei. Šos video varēs ieraudzīt arī mūsu Facebook lapā pilnā apjomā.

Lai arī ieraksts nav gluži tas, kas koncerts, kurā lielākā balva ir klausītāju aplausi, tomēr visu dienu Ventspils koncertzāli pildīja labestība un smaidošas acis (jo mutes jau bija zem maskām).

Kā allaž ar Nāc līdzās! laureātiem kopā ir mākslinieki, ko saucam par “Labās sirds māksliniekiem”, jo šis koncerts ir mākslinieku talanta ziedojums bērniem. Jau vairākus gadus ar Fondu kopā ir LNO soliste Ilona Bagele, pianiste Agnese Egliņa, dziedātāji – Evita Zālīte, Juris Vizbulis, Katrīna Dimanta, Laura Teivāne, Lauris Reiniks, Marlēna Keine, Atis Zviedris. Bet pirmo reizi šajā projektā piedalās izcilais pianists Reinis Zariņš, temperamentīgais perkusionists Ernests Mediņš, dziedātāja Aminata un jaunais talantīgais ģitārists Gints Smukais. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists un mūziķis Jānis Strazds.

Pateicoties Labdarības akcijai Nāc līdzās Ziemassvētkos!, tūkstošiem Latvijas televīzijas skatītāju un radio klausītāju būs iespēja iepazīt cilvēku ar īpašām vajadzībām talantus, ļaujot veidoties labākai sapratnei par šiem cilvēkiem. Diemžēl šogad nevarējām koncertu rīkot ar skatītājiem, tādēļ arī nekādu ienākumu, ko tālāk izmantot bērnu talantu attīstībai, nebūs.

Sarma Freiberga, akcijas producente: “Pēc koncerta ieraksta Ventspilī, es pārliecinājos, ka skatītāju klātbūtne un viņu sirsnīgie aplausi ne ar ko nav aizstājami. Mēs, protams, visu izdarījām ļoti labi, viss būs muzikāli un mākslinieciski labā kvalitātē, jo kvalitāte ir viens no maniem kritērijiem jebkurā jomā. Tiem māksliniekiem, kuri piedalījās ierakstā kopā ar jauniešiem pirmo reizi, bija liels gandarījums un arī pozitīvs pārsteigums par jauniešu spējām. Tā jaunais talantīgais ģitārists Gints Smukais bija tik aizkustināts par neredzīgā Kirila Švidčenko ģitāras spēli, ka nespēja savaldīt kādu aizkustinājuma asaru. Ļoti pietrūkst iespējas pieiet, apskaut, samīļoties, jo šiem bērniem un jauniešiem tas ir daudz vairāk nepieciešams. Ļoti ceram, ka ar savu labdarības koncertu ienesīsim daudz jauku un pozitīvu emociju katrā mājā, jo Ziemassvētki taču ir ļoti īpaši svētki!”

Jau no 15.decembra tiks pieslēgts labdarības tālrunis 90067080, uz kuru zvanot ikviens varēs ziedot 1,42€ fonda bērnu un jauniešu talantu attīstībai. Tālrunis būs aktīvs arī koncerta laikā – aicinām ziedot, lai šie bērni arī nākotnē varētu turpināt attīstīt savas spējas un mēs visi kopā veicinātu viņu labbūtību! Bērnu talantu attīstībai iespējams ziedot arī ar aplikācijas Mobilly starpniecību, kur ziedotājs var izvēlēties jebkādu sev vēlamo summu. Būsim ļoti pateicīgi par ikvienu ziedojumu!

Paldies par atbalstu mūsu labvēļiem – ELEKTRUM, GASO, DONAI!

Tiekamies Ziemassvētkos!

afiša

Pievieno komentāru
  1. Send