Skaistākais gada notikums – Labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos! šogad Operā!

Skaistākais gada notikums – Labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos! šogad Operā!

Nāc līdzās Ziemassvētkos! noteikti ir gada sirsnīgākais un emocijām bagātākais koncerts ne tikai Nāc līdzās! kopienā. To gaida arī daudzi skatītāju un klausītāju tūkstoši pie televīzijas ekrāniem un radio visā Latvijā. Šis gads ir mūsu 20.dzimšanas dienas jubilejas gads. Un tādēļ mūsu nozīmīgākais gada notikums – lielais labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos! notiks mūsu valsts baltajā namā Latvijas Nacionālajā operā.

Tajā, kā allaž, kopā ar mūsu talantīgākajiem bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām piedalīsies Latvijas  izcilākie skatuves mākslinieki. Tie ir mākslinieki, kurus Fondā Nāc līdzās! sauc par Labās sirds māksliniekiem, jo visi dziedātāji ziedo savu laiku un talantu, lai piedalītos šim koncertam speciāli veidotā kopīgā koncertpriekšnesumā ar bērniem ar īpašām vajadzībām.

Tā, Latvijas talantīgā pianiste Agnese Egliņa jau vairākkārt mērojusi ceļu pie neredzīgā akordeonista Mihaila uz Pārdaugavu uz P.Jurjāna mūzikas skolu, lai kopā iestudēju burvīgu franču valsi – Valse Musette, aizrautīgā koklētāja Laima Jansone viesojusies un kopā muzicējusi Rīgas dienas aprūpes centrā Cerību tilts ar jauniešu fokloras grupu “Zvaigžņu dzirksts kapella”. Vasaras radošajā nometnē 4 dienas no rīta līdz vakaram ar jauniešiem strādāja mūziķis Gunārs Kalniņš, kurš šajā jubilejas reizē tiek īpaši gaidīts atgriežamies uz Nāc līdzās! skatuves, jo ar Gunāru fonda jauniešus saista senas draudzības saites vairāk kā 10 gadu garumā.

Jauniešu talants un mērķtiecība un mākslinieku atvērtās sirdis rada brīnumu, ko saucam par dvēseles mākslu.

Ar  mums kopā svētku koncertā būs gan mūsu senie  draugi  – LNO soliste Ilona Bagele, dziedātāji Evita Zālīte, Gunārs Kalniņš, Goran Gora, Ieva Sutugova,  Ieva Akuratere, Rūta Dūduma, Ivo Fomins,  Dainis Skutelis,  Nikolajs Puzikovs, grupa Musiqq, pianiste Agnese Egliņa, hip-hop izpildītājs Ozols, koris Kamēr…   gan tie, ar kuriem koncertā tiksimies pirmo reizi – Daumants Kalniņš, Kristīne Prauliņa, Elza Rozentāle, koklētāja Laima Jansone, akustisko ģitāru trio – Aivars Hermanis, Mārcis Auziņs, Kaspars Zemītis.

Koncertā  muzicēs  DD orķestris  diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā. 

Mūzikas aranžējumi – Jānis Ķirsis un Gunārs Kalniņš.

Ar mums daudzus gadus kopā un arī šoreiz būs režisors Valdis Pavlovskis un  scenogrāfe – Maija Jansone.

No plkst. 18.00 Operas foajē darbosies Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā koncerta apmeklētāji pret ziedojumiem varēs iegādāties skaistas ziemassvētku dāvanas sev vai saviem mīļajiem.

Koncertā gūtie ieņēmumi no koncerta biļetēm un labdarības tirdziņa tiks izmantoti bērnu talantu tālākai attīstībai.

 

Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs.

Labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos!  LTV1 25.dec. 18.20

Latvijas radio 1 – 26.dec. 15.00

Pievieno komentāru
  1. Send