Sākas gatavošanās Ziemassvētku labdarības akcijai Nāc līdzās Ziemassvētkos!

Lai arī ir tikai oktobra beigas, Fonds Nāc līdzās! jau sāk gatavošanos Ziemassvētku labdarības akcijai Nāc līdzās Ziemassvētkos!, kurā šogad atkal būs cilvēkmīlestības un mīļuma piepildīti notikumi.  Tieši tagad norit viskarstākais gatavošanās brīdis.

Visu oktobra mēnesi bērni un jaunieši dažādās Latvijas malās mēģina uzburt Ziemassvētku atmosfēru savās Ziemassvētku labdarības kartiņās, no kurām labākās tiks iespiestas tipogrāfijā un izsūtītas 100 000 Latvijas iedzīvotājiem. Vēl tikai dažas dienas un zīmēšanas darbiem jau jābūt atsūtītiem uz fondu, lai atlasītu visskaistākās un interesantākās kartiņas.

Šonedēļ sākās ieraksti jaunajam Nāc līdzās Ziemassvētkos! audiodiskam. Tas nu jau būs trešais disks, ko fonds izdod sadarbojoties  ar Latvijas labākajiem profesionālās skatuves mākslas meistariem. Diskā jaunieši, kuri šogad kļuvuši par Mākslas festivāla Nāc līdzās! Laureātiem iedzied dziesmas kopā ar saviem draugiem lielajiem māksliniekiem.

Šīs dziesmas būs dzirdamas Ziemassvētku labdarības koncertā Doma baznīcā 11.decembrī.

Diska ierakstā piedalās tautā mīlēti mākslinieki  – Ilona Bagele, Jānis Apeinis, Ieva Sutugova, Marija Bērziņa, Goran Gora, Emīls Balceris, Nikolajs Puzikovs, Antra Stafecka, Kārlis Auzāns, koris Balsis u.c. Muzikālo pavadījumu ieraksta orķestris Aigara Grāvera vadībā.

Un visi 2012. gada Nāc līdzās! laureāti!

Festivāla laureātu Nāc līdzās Ziemassvētkos! trešā CD ierakstīšanas foto mirkļišeit.

Pievieno komentāru
  1. Send