“Sajūtas man līdzās” atceļojusi uz LNB

“Sajūtas man līdzās” atceļojusi uz LNB

Fonda Nāc līdzās! jauniešu ar īpašām vajadzībām otrā ceļojošā fotoizstāde “Sajūtas man līdzās” Latvijas apceļošanu noslēgs Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Šogad izstāde priecēja skatītājus Daugavpils novada Kultūras centrā, Krāslavas kultūras namā, Saldus Mūzikas un mākslas skolā, Ventspils Jaunrades namā un Talsu brīvās mākslas telpā Baložu pasts.

“Visās izstādēs esam saņēmuši daudz apbrīnas un atzinības vārdu par jauniešu ar īpašām vajadzībām lieliskajām fotogrāfijām. Tās izstāžu apmeklētāji atstājuši izstādes viesu grāmatā. Tas motivē turpināt iesākto un gatavot trešo izstādi,” saka  izstādes organizētāja, Fonda Nāc līdzās vadītāja Sarma Freiberga.

Fonda Nāc līdzās! fotoizstādē skatāmas ilggadējo fonda dalībnieku – jauniešu ar īpašām vajadzībām fotogrāfijas. Šajā izstādē viņiem  pievienojušies arī nedzirdīgie jaunieši no Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem. Fotogrāfijas atspoguļo visdažādākos mirkļus, kurus 10 jaunie fotogrāfi centušies iemūžināt.  Jauniešiem zināšanas fotomākslā arī šogad turpināja mācīt Latvijā pazīstamais fotogrāfs Jānis Mednis.

Izstādes “Sajūtas man līdzās” atklāšana LNB 29.novembrī 14.00 Konferenču centra vestibilā.

afisa_info_LNB

Pievieno komentāru
  1. Send