"Reiz satikās Mažors ar Minoru" Talsos

“Reiz satikās Mažors ar Minoru” Talsos

Savu trešo “iešanu tautā”  Talsu Mūzikas skolas mājīgajā kamerzālē 12.oktobrī piedzīvoja mūsu muzikālo sajūtu stāsts “Reiz satikās Mažors ar Minoru..”

Jāatzīst, ka šis laikam bija emociju ziņā bagātākais no koncertiem.  Varbūt tāpēc, ka zālīte bija salīdzinoši neliela un klausītāji ļoti tuvu, bet varbūt, ka tas bija tas neredzamais, bet tikai sajūtamais emociju strāvojums, kas virmoja gaisā, un zāle un skatuve kļuva kā veselums… Koncerts izdevās lielisks, par ko saņēmām atzinīgus vārdus no publikas un arī pašiem bija sajūta, ka viss izdarīts cik labi vien varēts.

Sirsnīgu paldies visiem talsiniekiem, kas palīdzēja koncerta organizēšanā un Talsu novada pašvaldībai par atbalstu.

Esam pārliecināti, ka ieguvēji bija visi, gan jaunie mākslinieki, kam katra uzstāšanās ir nozīmīgs notikums, gan skatītāji, kam bija ļauts iepazīt mūsu jauniešu ar īpašām vajadzībām fantastiskos talantus. Tikai tā mēs varam tuvoties viens otram, ja vairāk uzzinām un iepazīstam otru.

Paldies muzikālā stāsta mākliniekiem Maijai Fogelei, Līvai Paulai Palejai, Diānai Ponaskovai, Mihailam Orlovam, Mērim Skrodim, Devarši Karkliņam un mūsu fonda atbalstītājai  – talantīgajai pianistei Agnesei Egliņai! Paldies jaukajai Talsu pūtēju grupai skolotāja Raita Rēriha vadībā, kuri bija sagatavojuši speciālus priekšnesumus tieši šim koncertam!

Bildes no koncerta var aplūkot – šeit!

kopbilde

 

Pievieno komentāru
  1. Send