Reģionālo festivālu noslēguma koncerts pavasara sajūtās Daugavpilī

12. aprīlī Daugavpils Vienības koncerta zālē noslēdzās festivāla Nāc līdzās! reģonālie festivāli. Piedalījās 80 dalībnieki no 11 skolām/iestādēm. Laiks mūs lutināja un bija labvēlīgs, kas radīja sajūtu, ka esam godam pavadījuši un ieskandinājuši pirmo pavasaru dienu Latgalē.

Par labiem vērtējumiem un ieteikumiem rūpējās žūrijas komisija – Žanna Trojāne-Sergejeva – deju studijas Paradīze vadītāja, Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” vadītāja Aina Jansone, kā arī fonda Nāc līdzās! radošā direktore Sarma Freiberga.

Izvērtējot visus priekšnesumus un liekoncertu Rīgā žūrija izvirzija 6 priekšnesumus – Daugavpils logopēdiskās internātskolas deja grupu ar šova programmu  „Dzimšanas diena”, kā arī dziesmu „Es skrienu”; Maltas speciālās internātskolas „Saules zaķīšus” ar priekšnesumu „Dzeltens taurenītis”; Antūžu speciālo internātskolu ar dziesmu „Zvejniekpuikas dziesmiņa”; Aleksandrovas speciālo internātskolu ar deju „Pavasara sveiciens”; Maltas 2.vidusskola ar dziesmu „Hallelujah” Iļja Orlova izpildījumā.

Arī šogad bija apskatāma radošo darbu izstāde, uz Rīgas lielkoncerta izstādi tiek izvirzīti: Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola „Rudens fantāzija”, „Pavasara miegs”; Aleksandrovas speciālā internātpamatskola „Pēŗlotās puķes”; Antūžu speciālā internātskola „Gulbju ezers”, „Koka un krāsas maģija”; BJC „Jaunība”.

Par labākajiem E-kartiņu īpašniekiem tika atzīti – Valentīns Mihajevs, Aleksejs Jerjomins, Alīna Čubreviča, Marija Fiļipova, Elīna Stupāne.

Par labu atmosfēru parūpējās jaunieši no Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” studijas „Vārds” Ludmilas Smikovas vadībā.

Bildes iespējams aplūkot šeit:

http://www.naclidzas.lv/galerija/regionalais-festivals-nac-lidzas-latgale

Vita Muča,

Liepājas Universitātes Komunikācijas vadības 2.kursa studente,

šobrīd praksē fondā Nāc Līdzās!

Pievieno komentāru
  1. Send