Radošo darbu izstāde un Ziemassvētku labdarības tirdziņš t/c Spice Home

Šodien – 1. Adventes svētdienā tika atklāta Nāc līdzās! radošo darbu izstāde un Ziemassvētku labdarības tirdziņš t/c Spice Home.

Izstādē redzami paši labākie darbi no reģionu festivālien Nāc līdzās!, kas noritēja š.g. pavasarī  katrā novadā.

Tagad labākie zīmējumi un lietišķās mākslas darinājumi redzami Rīgā. Īpaši skaisti ir Dzirciema skolas koka darinājumi – šupulītis un lielās koka rataļlietas, bet Antūži šoreiz izceļas ar īpaši smalkā tehnikā darinātu “Gulbju ezeru”.  Zālītes skola atvedusi fantastiskus gobelēnus.

Savukārt Ziemassvētku labdarības tirdziņā ir iespējams katram pret nelielu ziedojumu autoriem iegādāties sev vai saviem draugiem visneparastākās dāvaniņas – sākot no tamborētiem bēbīšu zābaciņiem, ziemassvētku svečturiem, beidzot ar interesantām kakla šallēm un fantastiskiem dažādās tehnikās darinātiem apsveikumiem. Šos darbiņus darinājuši gan bērni no bērnu namiem, gan speciālajām skolām, gan jaunieši no dienas aprūpes centriem. Tie visi ir bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Darbi izgatavoti ar lielu rūpību un ir tiešām labas kvalitātes. Un pilnīgi nešaubīgi starp daudzajām dāvaniņām ikviens varēs atrast ko tieši sev piemērotu, jo izvēle ir liela.

Gaidām visus t/c Spice Home veikala darba laikā!

Neliels ieskats izstādē un tirdziņā aplūkojams – šeit.

Pievieno komentāru
  1. Send