Pirmajā Adventē skvērā pie Operas atklāta Nāc līdzās! Mīlestības egle

Vakar, Pirmajā adventē, skvērā pie Operas tika atklāta Fonda Nāc līdzās! Īpašā Ziemassvētku egle. Tā ir īpaša ar to, ka tās zaros redzamos ziedu ķekarus savām rokām pagatavojuši Antūžu speciālās internātpamatskolas audzēkņi skolotājas Solvitas Ivaņukas vadībā. Rotu dizaina autore Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas direktore Agnese Staģe. Darbu veidošanā ar savu sirdsdegsmi un roku meistarību piedalījušies arī mākslas skolas pedagogi.

Neskatoties uz solīto vētru un lietaino laiku uz egles atklāšanu bija sapulcējušies daudzi interesenti. Egli iededzot uzrunu klātesošajiem teica AS Latvenergo vadības pārstāvis Uldis Bariss. Viņš pauda prieku par to, ka AS Latvenergo ir iespēja atbalstīt tik patiesi skaistu notikumu Rigā Ziemassvētku laikā. Egles atklāšanā nelielu koncertu sniedza Nāc līdzās! laureāti Roberts Reingolds, Diāna Ponaskova, Edijs Fuksis un Strazdumuižas pūtēju kvintets, kā arī teātra studija “Zīļuks”.  Tas viss kopā radīja jauku noskaņu, daudz smaidu, prieka un jau Ziemassvētku sajūtu.

Mīlestības egle iekļauta arī Rīgas Ziemassvētku egļu ceļā. Tā būs aplūkojama līdz pat janvāra vidum un ir īpaši skaista tumšajās vakara stundās.

Galerijā šeit aplūkojamas dažas bildes no egles atklāšanas.

Nac lidzas!

Atbalsta:

Latvenergo_ar_baltu_laukumu

Pievieno komentāru
  1. Send