Pirmais ieraksts Latvijas radio programmā Klasika

Pirmais ieraksts Latvijas radio programmā Klasika

Tas nu ir noticis – esam ierakstījuši savu brīnišķīgo muzikālo stāstu “Reiz satikās Mažors ar Minoru” Latvijas Radio programmā “Klasika” un līdz ar to mūsu jauno mākslinieku  sniegumi ir iemūžināti radio fonotēkās.

Lūk , ko par mūsu koncertstāstu raksta Latvijas radio 3:

“Ar pāri plūstošu enerģiju, nebeidzamu spēles prieku, gaišiem smaidiem un arī nopietniem pārdomu brīžiem vakar vakarā (24.septembrī) Latvijas radio 1.studijā risinājās muzikālo sajūtu stāsts “Reiz satikās Mažors ar Minoru”. Pēc Fonda Nāc līdzās! vadītājas Sarmas  Freibergas un pianistes Agneses Egliņas iniciatīvas tapušo vēstījumu izspēlēja Agnese kopā ar saviem muzikālajiem draugiem – Integratīvā mākslas festivāla “Nāc līdzās!” laureātiem, kuriem liktenis liedzis acu gaismu, toties dāvājis brīnišķu muzikālo talantu un absolūto dzirdi: saksofoniste Līva Paula Paleja, flautiste Maija Fogele un akordeonists Mihails Oļehovs. Bet Mažora un Minora lomās iejutās šarmantā Diāna Ponaskovaun Māris Skrodis.
Muzikālo kompāniju papildināja arī kontrabasists Aivars Meijers un fonda “Nāc līdzās!” kora dziedātāji.”

Varam tikai apliecināt, ka klātesošie ar ilgiem aplausiem sveica ikvienu priekšnesumu un komplimentu jūra bira pār jaunajiem izpildītājiem pēc noslēguma akordiem. Taču tie, kuriem nebija iespēja to izbaudīt radio studijā, to varēs noklausīties Baltā spieķa dienā – 15. oktobrī plkst. 18:00.

Fonds Nāc līdzās! no sirds pateicas mūsu atbalstītajiem – mūsu draugam  jau vairāku gadu garumā talantīgajai pianistei Agnesei Egliņai, kura ziedo savu talantu, laiku un zināšanas, lai palīdzētu uzplaukt jaunajiem talantiem. Šogad mūsu atbalstītāju pulkam pievienojies arī kontrabasa meistars Aivars Meijers. Paldies jums par atvērtajām  sirdīm, jūsu dotais ies vienmēr līdzi šo jauniešu muzikālajās gaitās, lai kur pasaulē viņus nākotne vestu!

Mēs apliecināmies, mēs varam!

Bildes no koncert-ieraksta var aplūkot – ŠEIT!

24.09.2018, koncerts, Latvijas Radio

Pievieno komentāru
  1. Send