Noslēgušies reģionālie festivāli Nāc līdzās!

Noslēgušies reģionālie festivāli Nāc līdzās!

Lai cik sarežģīts ir šis Covid-19 laiks, kas mums aizliedz klātienes koncertus, Fonds Nāc līdzās!, piemērojoties apstākļiem, lūdza reģionālo festivālu dalībniekus šogad iesūtīt savus priekšnesumus digitālā formātā – uzņemtā video. Mums ir liels prieks, ka ļoti daudzi mūsu pastāvīgie dalībnieki to izdarījuši. Un prieks, ka šogad mums pievienojušies arī jauni dalībnieki, kuri nekad agrāk nebija piedalījušies mūsu Integratīvajā mākslas festivālā Nāc līdzās!

Iesūtītos priekšnesumus kā allaž izvērtēja žūrijas komisija – Fonda Nāc līdzās! valdes priekšsēdētāja un festivāla mākslinieciskā direktore Sarma Freiberga, diriģents, mūziķis un pedagogs Imants Točs, vokālā pedagoģe Valda Dzene un fonda valdes locekle Marta Bieriņa.

Žūrija arī šogad, pēc priekšnesumu noskatīšanās, katram dalībniekam deva nelielas rekomendācijas, kam būtu jāpievērš uzmanība, lai priekšnesums būtu mākslinieciski vēl labāks, jo piestrādāt pie pilnveides procesa laiks ir gana – Lielkoncerts VEF Kultūras pilī ir pārcelts uz 27.septembri. Dažu dalībnieku priekšnesumi bija tik spilgti, ka žūrijas vērtējums bija “Lieliski” un lielu aplausu vietā žūrija nosūtīja “Bravo” sveicienu.

Milzīgs paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu!

Uz Lielkoncertu izvirzītie priekšnesumi:

  • Duets – Renāte Jakovļeva un Antons Sņegovs no Latvijas Neredzīgo biedrības ar dziesmu “Savējais”;
  • Kristaps Joja no Zemgales vidusskolas ar dziesmu “Jautājumi”;
  • Ilja Baranovs no Rigas 15.vidusskolas ar dziesmu “Mana dziesma”;
  • Duets – Inese Mežaka un Rudīte Ansonska no Biedrības “Cerību spārni” ar dziesmu “Ja vien Tu spēj zvaigzni ieraudzīt”;
  • Grupa “Forest city” no Rēzeknes novada speciālās pamatskolas ar intrumentālu skaņdarbu “R.Paula mūzika no k/f ” Ilgais ceļš kāpās”.”;
  • Kristaps Kaņuks ar fresstyle repu “Manas dvēseles pilsēta”;
  • Ansamblis “Balsis” no Rīgas 1.pamatskolas – attīstības centra ar instrumentālu skaņdarbu Ž.Ofenbaha “Galops”;
  • Rīgas 1. pamatskola – attīstības centra BDK “Solītis” ar deju “Ņujorka”;
  • Jakovs Burljaevs no Bolderas mūzikas skolas ar instrumentālu skaņdarbu “Tokata de- mol”;
  • Kaspars Grigāns ar dziesmu “Tu un es”;
  • Anita Unbedahte, Andulis Kalniņš no VSAC “Zemgale” filiāles “Lielbērze” ar dziesmu “Mūsu mīlestība”;
  • Kirils Švidčenko no Liepājas pilsētas 2.mūzikas skolas ar instrumentālu skaņdarbu “Austurmu deja”;
  • Kirils Švidčenko no Liepājas pilsētas 2.mūzikas skolas ar instrumentālu skaņdarbu “Asturias”;
  • Daugavpils 11. pamatskolas Teātra pulciņš “Sprīdīši” ar priekšnesumu – tautas pasaku “Namiņš”;
  • Elvīra Silova no Daugavpils 11.pamatskolas ar dzeju “Laime”;
  • VSAC “Zemgale” filiāle “Ziedkalne” ar deju “Salsa”;
  • Teātra studija no Biedrības “Mēs saviem bērniem” ar teātri “Rakstu raksti”;
  • Ansamblis “Mazais cilvēciņš” no Biedrības “Mēs saviem bērniem” ar dziesmu “Mūsos katrā dārgums mīt”;
  • Anna Novikova no Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra (pirmsskolas) ar dziesmu “Māmiņai”;
  • Metalofonu ansamblis no Cēsu Bērzaines pamatskola – attīstības centraar instrumentālu skaņdarbu “You Raise me Up”;
  • Trio – Tomass Šatilovs, Oskars Timinieks, Martinš Renerts no Rīgas 5.pamatskolas – attīstības centra ar dziesmu ”Kad dziesmiņa noskumusi”;
  • Agrita Barovska no VSAC “Teika” ar dziesmu ”Mazā mārīte”‘;
  • Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas 3.a klase ar priekšnesumu “Es būšu sniegs”;
  • Kristīne Kapicka, Artūrs Poļšins no Rīgas 5. pamatskolas – attīstības centra ar dziesmu “Kas varēja gudrāks būt”;
  • Melodeklamācijas pulciņš un tautisko deju pulciņš no Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra ar priekšnesumu “Pavasara dziesmiņa”;
  • Melodeklamācijas pulciņš un tautisko deju pulciņš no Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra ar deju “Viens pusisīts meitiņām”;
  • Antons Sņegovs ar dziesmu “Rozā lietus”;
  • Kristiāna Bērziņa ar dziesmu “Taurenis”;
  • Rūdis Rūķis ar instrumentālu skaņdarbu “24K Magic”;
  • Paula Sprince ar dziesmu “Dusk Till Dawn”;
  • Vokālā grupa no Stopiņu novada Gaismas pamatskolas ar dziesmu “Neatrastai”;
  • Ritma grupa no Rīgas 1.pamatskolas – attīstības centra ar dziesmu “Skumja dziesmiņa par jūras vilku”;
  • Elīna Beļinska no Viesītes vidusskolas ar dziesmu “Talking to the moon”;
  • Ritma grupa “Avotiņš” no Medumu speciālās pamatskolas ar priekšnesumu “L.van Bēthovens Vācu deja Nr.9”;
  • Medumu speciālā pamatskola ar dzejas kompozīciju.
Pievieno komentāru
  1. Send