Emocionālākā labdarības akcija „Nāc līdzās Ziemassvētkos!”

Emocionālākā labdarības akcija „Nāc līdzās Ziemassvētkos!”

Preses relīze

Jau atkal klāt ir Ziemassvētku laiks un līdz ar to gada sirsnīgākā un emocionālākā labdarības akcija „Nāc līdzas Ziemassvētkos!”  Šogad „Nāc līdzas Ziemassvētkos!” notiks Rundāles pilī 16. decembrī! Pilī bērni ar īpašām vajadzībām uzstāsies vienotā priekšnesumā kopā ar Latvijas labākajiem skatuves māksliniekiem un  mūziķiem, un kopīgi izbaudīs Ziemassvētku brīnumu un svētkus vienā no Latvijas skaistākajām un krāšņākajām pilīm.

Patlaban labdarība akcija jau pulcē bērnus un jauniešus šūt un darināt tērpus kopā ar modes mākslinieci Elitu Patmalnieci. 1. decembrī 14.30 Rīgas domes telpās tiks atklāta īpaša Ziemassvētkiem veltīta tērpu un aksesuāru izstāde „Brīnuma gaidās”. Tā sākotnēji tapusi projekta „Nāc līdzās, būsim kopā!” ietvaros. Projektā aktīvi iesaistījusies Latvijā viena no visplašāk pazīstamākajiem modes dizainerēm Elita Patmalniece, kura darinājusi tērpus Baibai Sipeniecei – Gavarei, dziedātajai Olgai Rajeckai, Ufo un Fredim, grupai Prāta Vētra, uc. Palīdzīgu roku sniedz Rīgas speciālo skolu audzēkņi. Visaktīvākās tērpu darinātājas ir Rīgas nedzirdīgo skolas meitenes, kas palīdz darināt ne tikai aksesuārus, bet arī iejutušās skrodera lomā un darina veselu komplektu DAC “Cerību ligzda” jauniešiem. Visi tiek laipni aicināti apskatīt izstādi  „Brīnuma gaidās” sākot no 1.decembra, Rīgas Domē! Izstāde būs apskatāma Rīgas domes darba laikā līdz 14.decembrim.

Krāšņie tērpi tiks izmantoti Ziemassvētku uzvedumā, to valkātāji būs skatuves mākslnieki un mākslas festivāla „Nāc līdzas!” laureāti, kuri uzstāsies koncertuzvedumā „Bīnumu pils” 16. decembrī Rundāles pilī, bet 26. decembrī 19:00 to varēs redzēt visā Latvijā – LTV 1. kanālā un dzirdēt Latvijas radio Pirmajos Ziemassvētkos.

Sākot ar 1. adventi plānots atklāt bērnu radošo darbu labdarības veikaliņu Festivālu fonda mājas lapā. Visiem būs iespēja par ziedojumu darba autoriem šos darbus iegūt savā īpašumā. No fonda mājas lapas būs iespējams arī nosūtīt Ziemassvētku labdarības elektroniskās kartiņas. Tās būs zīmējuši festivāla radošo izstāžu labākie autori no visas Latvijas. Fonda mājas lapa www.festivalufonds.lv

Bērnu un jauniešu sapni labdarības akcijā „Nāc līdzas Ziemassvētkos!” atbalsta AS Latvenergo un AS Lattelecom, ilggadējie atbalstītāji LTV un LR, kā arī informatīvais atbalstītājs – portāls Apollo.lv

Projekta idejas autore un īstenotāja – „Nāc līdzās!” radošā direktore Sarma Freiberga.

Pievieno komentāru
  1. Send