Nāc līdzās Ziemassvētkos! labdarības tirdziņš 2017

Nāc līdzās Ziemassvētkos! labdarības tirdziņš 2017

Šogad Nāc līdzās! Ziemassvētku labdarības tirdziņš, līdzīgi kā citus gadus, notiks Lielajā Ģildē Rīgā no 9.-23.decembrim pirms koncertiem, kā arī mūsu koncerta dienā 11.decembrī Cēsu koncertzālē Nāc līdzās Ziemassvētkos! labdarības koncerta laikā.

Tāpat kā iepriekšējos gados, mūsu brīvprātīgie palīgi centīsies pret ziedojumiem realizēt bērnu/jauniešu ar īpašām vajadzībām gatavotās Ziemassvētku dāvaniņas. Aicinām arī šogad gatavot dažādas praktiskas lietiņas. (piemēram –  atstarotāji, enģelīši, eglīšu rotas, darinājumi no koka – svečturīši, karotes, arī adītas zeķītes un dūraiņi, bet ne lielas jakas, šalles utml., jo cilvēkiem uz koncertu nav līdzi lielas somas).

Lūdzam ievērot prasību pēc precīzi aizpildītas  tirdziņa tabulas (pielikumā), kurā noteikti norādīt precīzu lietu aprakstu, piemēram, ne tikai uzrakstīt kartiņa, bet “Kartiņa ar baltu sunīti”, citādi ir grūti saprast, kuras dāvaniņas tiek realizētas, kuras nē. Jo būsiet precīzāki, jo mums būs vieglāk ar precīzāku ziedojumu atdošanu autoriem.  Pievērsiet uzmanību dāvaniņu kvalitātei un to  atbilstībai Ziemassvētku tematikai.  Ja dāvaniņas būs nekvalitatīvas, mēs paturam tiesības tās neizlikt tirdziņā.

Vēlamo ziedojuma summu norādīt tikai tabulā! Kā arī nerakstīt autora vārdu tieši uz kartiņām virspusē. Ja vēlaties pievienot savas vizītkartes, tām jābūt nelielām, gaumīgām un samērīgām ar dāvanas izmēru.

Maksimālais lietu skaits no vienas skolas 100 vienības (arī kartiņas skaitot kā 1 vienību katru).

Darbus jāsaliek rūpīgi kastē. Kastē jābūt arī darbiņu/autoru sarakstam ar  skolas/centra nosaukumu.  Saraksts elektroniski noteikti jāatsūta arī uz e-pastu info@naclidzas.lv  līdz 26.novembrim.

Darbus jāatved uz Rīgu 1.decembrī. laikā no 10.00 – 14.00  uz Lācplēša ielu 22 (3.stāvs – tel. 26005049) vai uz koncertzāli Lielā Ģilde, Amatu ielā 6 2.dec. no 16.00 -18.00 (tel. 20390169).

tirdzina afisha 2018_web

Pievieno komentāru
  1. Send