Nāc līdzās Ziemassvētkos! jau nākamnedēļ

Šogad Nāc līdzās Ziemassvētkos! noslēguma sarīkojums pienācis ātrāk un notiks jo īpaši vērienīgi un krāšņi Latvijas Nacionālajā Operā, jo tieši šogad Nāc līdzās! svin savu pastāvēšanas 15 gadadienu.

Mums ir liels prieks, ka pasākums var norisināties tieši Operā, jo tādējādi beidzot ikvienam ir iespēja būt klāt un šo skaisto koncertu piedzīvot klātienē! Biļetes uz koncertu jau ir iegādājamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā šeit par ļoti draudzīgām cenām. Mēs esam pārliecināti, ka šis koncerts iezīmēs brīnišķīgu, sirds mīlestības pilnu skaistā Ziemassvētku laika sākumu.

Kopā ar Nāc līdzās! laureātiem uzstāsies tādi mākslinieki kā Ieva Akurātere, Zigfrīds Muktupāvels, Ilona Bagele, Evita Zālīte, Jānis Stībelis, Ieva Sutugova, Dainis Skutelis, Jānis Apeinis, Kaža, Rudīte Būmane, Nikolajs Puzikovs, Atis Ieviņš, grupa Instrumenti, Lady’s Sweet kā arī orķestris, Rīgas Doma kora skolas zēnu koris un GG Choir Gunāra Kalniņa vadībā.

Pirms koncerta, no plkst. 18:00 1. stāva foajē notiks labdarības tirdziņš, kur ikviens varēs iegādāties nelielas Ziemassvētku dāvaniņas, apsveikuma kartītes un dažādus mākslas darbus, ko savām rokām gatavojuši bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām no Latvijas speciālajām internātskolām, dienas aprūpes centriem un bērnu namiem, kā arī iegādāties CD ar koncerta dziesmām.

Operas skvērā greznosies Nāc līdzās! Ziemassvētku Mīlestības egle, ko greznos bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām darināti rotājumi.

Pasākumu atbalsta:

atbalsta-01

Mēs aicinām Jūs piedalīties šajā skaistajā Ziemassvētku labdarības koncertā un atklāt Ziemassvētku burvību kopā ar mums!

afisa_info_small

Pievieno komentāru
  1. Send