Nāc līdzās Ziemassvētkos! gaida skatītājus

Nāc līdzās Ziemassvētkos! gaida skatītājus

Jau 15.gadu norisināsies gada sirsnīgais labdarības koncerts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”, muzikālās performancēs apvienojoties Latvijā skatītāju mīlētiem māksliniekiem un talantīgiem bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām.

Koncerta “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” mērķis ir ne tikai radīt neaizmirstamu izpildījumu uz skatuves, dodot iespēju jauniešiem ar īpašām vajadzībām attīstīt un paust savus talantus, bet vienlaikus iepazīstināt sabiedrību ar citādo, aicinot to ieraudzīt, saprast un pieņemt kā līdzvērtīgu šīs pasaules un sabiedrības daļu.

Tradicionāli kopā ar fonda “Nāc līdzās!” talantīgajiem jauniešiem koncertā uzstāsies arī izcili mākslinieki: LNO solistes Ilona Bagele, Marlēna Keine, dziedātāji Juris Vizbulis, Dainis Skutelis, Evita Zālīte-Grosa, Ivo Fomins, Goran Gora, Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Lauris Valters, Rūta Dūduma, Katrīna Gupalo, pianiste Agnese Egliņa, perkusionists Ernests Mediņš, ģitārists Miks Akots, vokālā grupa Framest un grupa The Sound Poets. Kopā ar Nāc līdzās Ziemassvētkos! orķestri muzicēs brāļi Petrauski. Koncerta muzikālie vadītāji: Rihards Zaļupe, Jānis Ķirsis un Gunārs Kalniņš. Mūzikas aranžējumus koncertam radīs arī populārais mūziķis Aigars Grāvers.

Koncerts norisināsies Hanzas peronā 13.decembra vakarā, un atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem – drošajā jeb zaļajā formātā, kas nozīmē, ka ieeja koncertā būs iespējama tikai ar Covid-19 sadarbspējīgu sertifikātu. Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

“Gaidām uz  gada sirsnīgāko un pasaulei atvērtāko citādības pieņemšanas koncertu”, – tā Sarma Freiberga šīs idejas autore un producente.

Sekojiet līdzi mūsu operatīvajai informācijai arī mūsu Facebook lapā un Instagram.
261124949_1309875859472236_5216900196800483244_n

gaso

Vislielākais paldies mūsu atbalstītājiem AS GASO.

Pievieno komentāru
  1. Send