Nāc Līdzās Ziemassvētkos 2010

Labdarības akcijas Nāc līdzās Ziemassvētkos! koncerts ir notikums, kurā sapņo piedalīties ikviens festivāla Nāc līdzās dalībnieks, jo šajā koncertā festivāla laureātiem tiek dota iespēja gatavot koncertu kopā ar Latvijas pašiem labākajiem skatuves māksliniekiem.

Šogad šis krāšņais Ziemassvētku koncerts notiks īpaši skaistā vietā – Rundāles pilī, ko mums – akcijas rīkotājiem – laipni atvēlējis pils direktors Lancmaņa kungs. Koncertā piedalīsies tādi tautā iemīļoti skatuves mākslinieki kā LNO solisti Sonora Vaice, Ilona Bagele, Kristīne Zadovska, Evita Zālīte, Armands Siliņš, kontrtenors Sergejs Jēgers, Ieva Akuratere, Ieva Sutugova, Andris Ērglis, Marts Kristians Kalniņš, Dainis Skutelis, Gustavo  un daudzi citi. Viņus muzikāli pavadīs orķestris Māra Kupča un Aigara Grāvera vadībā, scenārija autore Nora Ikstena, kostīmu māksliniece Elita Patmalniece, režisore Laura Groza.

Pirms koncerta paredzēts arī labdarības tirdziņš, kur festivāla laureāti piedāvās pret ziedojumu iegādāties pašu radītus suvenīrus un Ziemassvētku rotājumus.

Rundālē atradīsies arī Īpašā Ziemassvētku eglīte, kam šogad dots nosaukumus Princešu egle. Tās zaros rotāsies 200 mazu princesīšu, ko savām rokām pagatavojuši čaklie Antūžu bērni un viņu skolotājas.

Radošais process ir viens no labākajiem veidiem, kā varam palīdzēt bērniem ar īpašām vajadzībām celt savu pašapziņu un sajust sevi kā līdzvērtīgus citiem. Un tieši šajā radošajā procesā šie bērni dod mums savu sirds siltumu un ļauj ieskatīties arī savās dvēselēs un saprast, ka mums visiem krūtīs pukst vienādi jūtīga sirds.

Nāc līdzās fonds jau 14 gadus rīko šo unikālo mākslas festivālu bērniem bāreņiem, bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, aicinot viņus uzdrošināties parādīt savus talantus, piedaloties integratīvajā mākslas festivālā Nāc līdzās!

Aicinām arī Jūs sekot līdzi un priecāties par skaisto Ziemassvētku labdarības koncertu un piedzīvot brīnumu kopā ar mums!

Pievieno komentāru
  1. Send