Nāc līdzās! radošo darbu izstāde

Tuvojas gada skaistākais un emocionālākais laiks – Ziemassvētki, kad visiem gribas kļūt kaut mazliet labākiem, dalīties savā priekā ar citiem un pasapņot par nākotni.

Fonds Nāc līdzās!, kā katru gadu, arī šogad kopā ar saviem atbalstītājiem ir sarūpējis vairākas skaistas Ziemassvētku dāvanas, ar ko šajos svētkos iepriecināt.

Tikko izskanējis emocionālākais un aizkustinošākais ziemassvētku koncerts Latvijas Nacionālajā Operā, kuru Latvijas televīzijas skatītāji varēs vērot LTV1 pirmajos Ziemassvētkos, bet Latvijas radio klausītāji dzirdēt otrajos Ziemassvētkos. Visas koncerta dziesmas ir ierakstītas jaunajā Nāc līdzās Ziemassbētkos! dziesmu albumā.

1.decembrī fonds atklāja Nāc līdzās Ziemassvētkos! radošo darbu izstādi Rīgas kongresu namā, kura būs atvērta visu decembri. Izstādē skatāmi ļoti interesanti koka darinājumi, ko izgatavojuši Dzirciema speciālās internātpamatskolas audzēkņi,  dažādi fantāzijas darbi par tekstiliju tēmu, zīmējumi, ādas izstrādājumi u.c. tehnikas radošie darbi.
Par izstādes māksliniecisko iekārtojumu mīļu paldies sakām – māksliniecei Vēsmai Vītolai. Sakām viņai mīļu paldies par nesavtīgo palīdzību šajā darbā!

Tirdziņā iegādājami arī jaunie dziesmu albumi.

Paralēli izstādei, katru dienu darbosies Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā ikviens varēs pret nelielu ziedojumu iegādāties sev patīkamu Ziemassvētku dāvaniņu. Tirdziņā iegādājami arī jaunie dziesmu albumi. To iedziedājuši Nāc līdzās! laureāti un profesionālie solisti – Jānis Apeinis, Ilona Bagele, Evita Zālīte, Jānis Stībelis, Kaža, Nikolajs Puzikovs, Ieva Akuratere, Zigfrīds Muktupāvels, Atis Ieviņš, , Ieva Sutugova, Dainis Skutelis, Lady’s Sweet, Rudīte Būmane, Doma skolas zēnu koris, gg koris un orķestris Gunāra Kalniņa vadībā.

Fonds Nāc līdzās! savā labdarības akcijā  ir atvēris arī ziedojumu tāruni 90006487, lai palīdzētu vākt līdzekļus Stradumuižas neredzīgajiem un vājredzīgajiem bērniem, lai viņi varētu rakstīt un lasīt. Maksa par zvanu 1 LVL.

Pievieno komentāru
  1. Send