Nāc līdzās! piparkūku darbnīcas

Nāc līdzās! piparkūku darbnīcas

Droši vien daudzi no mums atcerēsies bērnību un to, kā gribējās piedalīties piparkūku cepšanā un rotāšanā gaidot Ziemassvētkus.  Jo process patīk visiem – gan lieliem, gan maziem, jo katrs var veidot tieši to, ko pats vēlas – zaķi, sirsniņu, zvagznīti vai ko citu. Un, ja nu vēl ir krāsainās glazūras… uh, tad gan var izpausties pa riktīgam!

Tādēļ mums – Fondam Nāc līdzās! ļoti gribējās sagādāt šo prieku kaut nedaudz bērniem, kuriem ne visiem šāda iespēja ir dota. Un bijām ļoti priecīgi, ka mūsu aicinājumam atsaucās Radisson Blu Rīdzene viesnīcas vadība. Jau laikus visu izrunājām un sapratām, ka varam uzaicināt uz 3 darbnīcām ap 36 bērniem.  Šoreiz laimīgo kārtā tika Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas, Rīgas  5.speciālās internātpamatskolas Mežaparka filiāles (tajā mācās tikai jaunāko klašu bērni, kuri daudzi ir no bērnu namiem) un Rīgas vidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem bērni.  Lielākajiem bija iespēja izstaigāt pa viesnīcu nelielā ekskursijā, kuru novadīja pats viesnīcas vadītājs Andrejs Gavars.  Jauniešiem bija iespēja apskatīt gan viesnīcas numuriņus, gan citas telpas, kuras izmanto Rīgas viesi.

Taču visaizraujošākā, protams, bija piparkūku dekorēšana, kurā visus ar praktiskiem padomiem ievadīja viesnīcas galvenais šefpavārs Artūrs.  Pēc pastrādāšanas viesnīcas ļaudis pateicās bērniem par darbu ar saldu balvu. Un kuram tad nepatīk saņemt dāvanas!

Nobeigumā piemiņai par kopīgo jauko darbošanos tapa smaidīgi foto!

Daļa piparkūku pēc nožūšanas ceļos pie bērniem un viņu skolām, bet daļa tiks dāvāta Rīdzenes klientiem ar vēstījumu par piparkūku darbnīcām un to veidotājiem.

Bildes no piparkūku darbnīcas var aplūkot – ŠEIT!

 

 

 

Pievieno komentāru
  1. Send