Nāc līdzās! koris sadzied Ķekavā

Nāc līdzās! koris sadzied Ķekavā

22.oktobris – brīnišķīgi krāsaina rudens diena, kad Nāc līdzās! jauktais koris dodas pie saviem draugiem –  jauktā kora “Mozaika” un sieviešu ansambļa “Jūti” uz Ķekavas Kultūras namu, lai kopīgi koncertētu.

Kā jau tas ierasts, vispirms visi kolektīvi izmēģina savas dziesmas, un tad jau arī zāle piepildās ar klausītājiem un … koncerts sākas!  Katrs kolektīvs dzied 4 dziesmas. Mēs esam izvēlējušies Birzēm rotāts, Karoga dziesmu, Apkal manu kumeliņu un Gods Dievam augstībā. Beigās visi kopā nodziedam Nāc līdzās! dziesmu Kopā būt!

Mūsuprāt, šādi koncerti ir ļoti vērtīgi, jo vieni dziedātāji dzird otrus – gan priecājas par viņu sniegumu, gan padomā, ko vērtīgu paņemt savā koncertpraksē.  Jo īpaši vērtīgi tas mums – jauniņajiem koru pastāvēšanas kustībā Latvijā. Un tikšanās dziesmā ar “vecajiem”  ir ļoti noderīga.

Ļoti iepriecināti mūsējie bija par koncertam sekojošo jauko pēcpusdienas tikšanos pie “groziņiem”. Paldies ķekaviešiem par lielisko uzņemšanu! Mums vienlīdz nepieciešama gan kopā dziedāšana uz skatuves, gan iespēja socializēties pēc koncerta! Paldies Nāc līdzās! dziedātājiem un diriģentam Rūdolfam Bērtiņam  par kopābūšanu dziesmā!

IMG-20171022-WA0008

Pievieno komentāru
  1. Send