Nāc līdzas! koris dodas uz Angliju

Nāc līdzas! koris dodas uz Angliju

Pateicoties Daugavas Vanagu fonda laipnam ielūgumam, Fonda Nāc līdzās! jauniešu korim diriģenta Rūdolfa Bērtiņa vadībā būs iespēja pirmo reizi doties koncertos ārpus Latvijas –  uz Angliju.  Ar šiem koncertiem Daugavas Vanagu fonds vēlas sākt Latvijas simtgadei veltīto kultūras pasākumu gadu. Esam sagatavojuši koncertprogrammu, kurā skanēs latviešu autoru kordziesmas, kā arī solo priekšnesumi instrumentiem un balsij. Tos izpildīs flautiste Maija Fogele, saksofoniste Līva Paula Paleja un dziedātāja Diāna Ponaskova, bet muzikālo pavadījumu dziesmai izpildīs Māris Skrodis. Šie koncertu būs īpaši arī tādēļ, ka saistībā ar braucienu, kora dziedātāju sastāvā esam iesaistījuši arī jauniešu mammas, kuras ikdienā veic viņu asistentu pienākumus. Tagad mammām nebūs jāstāv malā, bet viņas varēs kopā ar saviem bērniem uzstāties koncertā. Un jāsaka, ka mammu balsis mums bija jauki atklājumi – tagad pavisam skaidrs, no kuriem bērniem tik muzikālas ausis!

“Protams, esam patīkami satraukti, jo pirmo reizi dodamies kopā tik tālā un atbildīgā izbraucienā.  Lidojums ar lidmašīnu dažam būs pirmreizējs notikums. Bet esam arī pārliecināti, ka godam attaisnosim mums dāvāto uzticību,” saka Fonda Nāc līdzās! vadītāja un kora direktore Sarma Freiberga.

Anglijā mums paredzēti 2 koncerti – 4.novembrī 19.30 Londonā St Sepulchre’s baznīcā, bet 5.novembrī 15.00 latviešu mītnē Straumēnos. Ceram, ka iepriecināsim klausītājus arī Anglijā!

UK_Afisha_logo

Pievieno komentāru
  1. Send