Nāc līdzās! koris dodas koncertbraucienā uz Tallinu

Nāc līdzās! koris dodas koncertbraucienā uz Tallinu

Nāc līdzās! jauktais koris, diriģenta Imanta Toča vadībā, kurā dzied jaunieši ar īpašām vajadzībām un viņu mammas, kas vienlaikus ir arī asistentes, šīs nedēļas nogalē dosies 2 dienu koncertbraucienā uz Igauniju.

Tallinā koris uzstāsies 2 koncertos:

  • 24.septembrī 18.00 Tallinas jaunajā kultūras centrā Kulturikatlas (adrese Põhja pst 27a) un;
  • 25.septembrī 10.00 dziedās misē un 11.45 sniegs koncertu Sv.Jāņa baznīcā (adrese Vabaduse 1).

Koris uz Tallinu dodas pateicoties Igaunijas žurnāla cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Vaimupuu un tā vadītāja Janeka Muru aicinājumam. Jāatzīmē, ka mūsu draudzība ar žurnāla komandu jau mērāma daudzu gadu garumā. Koncertu plāno apmeklēt arī Sociālās aizsardzības ministre Signe Rīsalo, Tallinas mēra vietnieks Tanels Kīks, EPIKoja pārstāve Mari Puuram un Latvijas vēstniece Kristīne Našeniece.

Koncertā skanēs latviešu komponistu darbi: Ilmāra Ozoliņa dziesmu cikls ar tautas dziesmu tekstiem, dziesmas no nākamā gada Dziesmu svētku repertuāra – Valta Pūces Ik rudeni valodiņa un Lauras Jēkabsones Jo dziedāju, jo skanēja un jau kora repertuārā esošas dziedātāju iemīļotas dziesmas, kā Ērika Ešenvalda Krustiem zvaigznes debesīs un Dvēseles dziesma, Raimonda Tigula Lec, saulīte u.c.

Kora koncertā uzstāsies arī Nāc līdzās! talantīgie solisti – Renāte Jakovļeva, Antons Sņegovs, instrumentu spēles izpildītājas un arī dziedātājas Maija Eva Fogele (flauta) un Līva Paula Paleja (saksofons).

Mūsu turnejas koncertmeistare būs Līga Īvāne, ar kuru mēs sadraudzējāmies savā Lietuvas braucienā pāris gadus atpakaļ.

Mājupceļā koristi apmeklēs Vīlandi, kur viesosies Kondas mākslas centrā, kurā skatāmi autsaideru mākslas darbi un šobrīd arī Latvijas autsaidera no Jelgavas VSAC Edmunda Jaundzema izstāde. Paviesosimies arī rehabilitācijas centrā, kurā smelsim igauņu pieredzi cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem garīgās veselības stabilizācijas procesos.

Koncertos, pateicoties Igaunijas sadarbības partneru atbalstam, ieeja brīva.

Gaidīsim koncertos!

299276332_1222347125000634_5872249583705312939_n

Pievieno komentāru
  1. Send