Mūsu dziesmas un mūzika sasilda sirdis

Mūsu dziesmas un mūzika sasilda sirdis

Šajā Latvijas valsts svētku mēnesī Fonda Nāc līdzās! jauniešu koris un solisti bija  aicināti sniegt koncertu Sabiedrības integrācijas valsts aģentūras klientiem Jūrmalā Dubultos. Braucām ciemos īsti nemaz neapzinoties, kāda būs mūsu auditorija. Bet tagad – pēc koncerta – esam priecīgi, ka apciemojām šos ļaudis.  Mūsu koncertu apmeklēja cilvēki, kas vairākus gadus ir gaidījuši rindā, lai nokļūtu Jūrmalā uz rehabilitācijas 2 nedēļām. Tie bija gan cilvēki, kuri piedalījušos Černobiļas katastrofas likvidēšanā, gan cilvēki pēc dažādiem negadījumiem, kuru rezultātā iegūta invaliditāte. Vienā vārdā sakot, cilvēki, kam dzīve ne vienmēr ir smaidījusi…

Gājām pie viņiem ar atvērtām sirdīm un  redzējām, ka spējam dot viņiem  prieku, par ko pašiem bija vēl lielāks prieks un gandarījums. Koncerts izvērtās patiesi sirsnīgs un beigās bija pat grūti šķirties.  Šķīrāmies ar solījumu noteikti atbraukt vēl kādu reizi ciemos.

Šis koncerts bija spilgts apliecinājums, ka mūsu talantīgie Nāc līdzās! kopienas jaunieši spēj dot muzikāli augstvērtīgu un dziļu pārdzīvojumu raisošu koncertu.

Savā koncertprogrammā  bijām iekļāvuši tādas kordziesmas kā Daugav’s abas malas, Lūsēna Paši skaistākie vārdi, Prauliņa Odi et amo u.c. Bez kora koncertā uzstājās arī solisti – dziedātāji  Diāna Ponaskova un Roberts Reingolds, Strazdumuižas meiteņu vokālais trio  un duets, kuras vienmēr teicami sagatavo skolotāja Irēna Ozoliņa, flautiste Maija Fogele un saksofonistes Līva Paleja un Elīza Kupruka, kuras publiku iepriecināja ar visiem zināmu, bet varbūt nedaudz piemirstu M.Zariņa melodiju no k/f Pie bagātās kundzes.

Raiņa vārdi  Dodot gūtais neatņemams šoreiz ir īstajā vietā.

Bildes no koncerta var aplūkot – ŠEIT!

 

Pievieno komentāru
  1. Send