«MIRKLIS CITUR» Mālpils kultūras centrā

«MIRKLIS CITUR» Mālpils kultūras centrā

Sestdien, 14.janvarī Mālpils Kultūras centrā notika fonda “Nāc līdzās” fotoizstādes MIRKLIS CITUR prezentācija, kuras laikā bija iespēja satikties ar izstādes foto modeļiem Robertu, Mārtiņu, Laimu, Maiju un Anniju.

Fotogrāfiju izstāde Mālpils Kultūras centrā būs skatām līdz 15.februārim.

Šī unikālā fotoizstāde “Mirklis citur”, ko radījusi Kurzemes fotogrāfe Ieva Benefelde, jau pabijusi Kuldīgā, Rīgā – ES mājā un Rīgas domē, Aizputes kultūras namā un tagad skatāma Mālpilī.

Izstādes prezentēšanā 5 jaunieši – foto modeļi pastāstīja par savām sajūtām iejūtoties citā tēlā. Kā arī iepriecinājām klātesošos ar nelieliem priekšnesumiem mūsu jauniešu Maijas Evas Fogeles un Roberta Reingolda sniegumā.

Paldies mālpiliešiem par viesmīlīgo uzņemšanu!

Kā jau esam stāstījuši, projektā tika iesaistīti 10 jaunieši ar īpašām vajadzībām, kas darbojas Fondā Nāc līdzās! Viņi ir no dažādām Latvijas vietām – Rīgas, Babītes, Dobeles, Mālpils, Ādažiem, Aizputes un Kuldīgas. Katram no viņiem ir kāds funkcionāls traucējums, kas liedz dzīvi baudīt pilnā spektrā. Taču viņi ir atraduši nodarbes, kurās viņi var sevi lieliski apliecināt un justies pilnvērtīgi un laimīgi.

Afiša34

Pievieno komentāru
  1. Send