Mellas un Diānas izstāde Tallinā

23.martā Tallinas Centrā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (Endla ielā 59) Fonds Nāc līdzās! kopā ar igauņu draugiem atklāja 2 jauno un talantīgo mākslinieku – Ķemeru bērnu nama audzēknes Diānas Vinogradovas un igauņu mākslinieka Mellis Lux (glezno ar kāju pirkstiem un ir Pasaules gleznotāju, kas glezno ar kājām vai muti asociācijas biedrs) otro kopizstādi Igaunijā.  Izstāde būs atvērta skatītājiem veselu mēnesi – līdz pat 23.aprīlim.

Izstādes atklāšanā bez abiem māksliniekiem piedalījās arī daudz draugu, oficiālie pārstāvji – centra vadītāja Auli Looke un Taono Asuja – vadītājs no Tallinas Pilsētas valdes cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (Tallinn City”s Board of Disabled People). Bija ieradušies ar Tallinas televīzijas pārstāvji.

Fondam Nāc līdzās! ir patiess prieks, ka mūsu sadarbība ar Mellis Lux ģimeni ir tik jauka, un, ka pateicoties tai, mēs varam noorganizēt jau otro izstādi Igaunijā. Jo īpaši prieks, ka pateicoties izstādei, mēs varējām uzdāvināt Diānai nelielu ekskursiju pa Tallinas vecpilsētu, jo Diāna nekad pirms tam nebija bijusi šai skaistajā ziemeļu pilsētā. 

Neliels ieskats fotogrāfijās no šīs dienas  skatāms šeit:

http://www.naclidzas.lv/galerija/mellas-un-dianas-izstade-tallina

Pievieno komentāru
  1. Send