Mans Ziemassvētku stāsts

Mans Ziemassvētku stāsts

Fonds Nāc līdzās! šai Ziemassvētki laikā, kad  vēlamies vairāk laika veltīt pādomām, pabūt kopā ar tuvajiem, apdāvinām viens otru ar mīļām dāvaniņām, aicina ikvienu  atcereties tos Ziemassvētkus, kuri kaut kādu iemeslu dēļ palikuši visvairāk atmiņā. Iemesli noteikti katram būs savi, bet būtiski, ka šie Ziemassvētki Jums bijuši īpaši un tieši tādēļ palikuši spilgtā atmiņā.

Savās atmiņas aicinām atsūtīt ikvienu, kas vēlas ar tām padalīties. Nav nekāda vecuma ierobežojuma –  ja bērniem tie varbūt būs ziemassvētki, kas atnesuši kāroto mantiņu, kāda sapņa piepildīšanos, tad sirmgalvjiem tās iespējams būs pavisam citas atmiņas. Mēs priecāsimies par  katru saņemto atmiņu stāstu, jo 2016.gadā vēlamies izdod nelielu atmiņu stāstu krājumiņu “Mans Ziemassvētku stāsts” ,  lai par cilvēku piedzīvoto brīžu emocijām šajos svētkos varētu izlasīt daudzi citi. Jo tieši Ziemassvētki ir tie svētki, ko svin visi – lieli un mazi, bagāti un ne tik bagāti. Jau no senseniem laikiem mūsu senči šo laiku svinēja kā Saules atdzimšanas brīdi – kad diena gūst uzvaru pār nakti. Varbūt tāpēc simboliski mēs šajos svētkos visvairāk domājam par gaismu, par gaismu ne tikai fiziskā izprastnē, bet par gaismu mūsos, par dvēseles gaismu, kas nes līdzi mīlestību, labestību, līdzjūtību, sapratni.

Un tieši šo sajūtu gaisotnē atmiņas par šiem skaistajiem svētkiem noteikti raisīsies visspilgtāk. Tie, kuri nelieto elektroniskos pastus, lūdzam vēstules ar stāstiem sūtīt uz adresi:

Fondam Nāc līdzās!

Bruņinieku ielā 20

Rīgā LV 1001

vai uz e-pastu info@naclidzas.lv  

feather

Gaidīsim stāstus līdz 15.janvārim.

Lai vienmēr gaiši šie svētki !

Komentāri

  1. Sarma Freiberga

    Iesūtīšanas laiks pagarināts līdz mēneša beigām! Gaidām Jūsu stāstus.

Pievieno komentāru
  1. Send