Lieliska iespēja! Aicinām uz vērtīgiem kursiem skolotājus

Lieliska iespēja! Aicinām uz vērtīgiem kursiem skolotājus

Par pedagogu kursiem “Veiksmīgas uzstāšanās priekšnosacījumi”.

Kursi notiks 24.oktobrī 10.00-17.00 un 25.oktobrī 10.00 – 16.00 Rīgā, NVO namā, Ieriķu ielā 43 a. Vēl ir iespēja pieteikties uz ļoti vērtīgiem kursiem skolotājiem, biedrību vadītājiem, visiem, kas strādā ar priekšnesumu gatavošanu bērniem vai pieaugušiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Kursu pasniedzēji būs pieredzes bagāti un profesionāli pasniedzēji, no kuriem noteikti varēsiet iegūt daudz jaunas un darbā noderīgas zināšanas, kas lieti noderēs gan jums pašiem, gan mācot bērnus.  Nodarbības notiks 2 paralēlās telpās, lai grupa nebūtu pārāk liela, jo tiks dotas gan teoŗētiskās zināšanas, gan daudz lietas izmēģinātas praksē uz vietas.

Kursu pasniedzēji un viņu tēmas:

VIKTORS JANSONS – režisors, strādā ar ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām eksperimentālajā teātrī Daugavpilī.  Strādā gan ar kustību, gan tekstiem.
Viņa nodarbībās iegūsiet pamatzināšanas par priekšnesuma dramaturģisko uzbūvi, ar ko sākt domājot par savu priekšnesumu, kā izmantot tās potences, kuras jūsu audzēkņiem ir. Kā atraisīt dalībniekus uz skatuves un likt iejusties skatuves tēlā.

ZANE ŠMITE – LMA pasniedzēja, vokālā pedagoģe, dziedātāja. Nodarbībās varēs iepazīties ar balss iesildīšanas vingrinājumiem, kā arī dažādiem elpošanas un balss skanējuma pilnveidošanas u.c vingrinājumiem. Praktiskos vingrinājumos katrs varēs iepazīt savas balss stiprās puses, kā to atraisīt, kā ar to strādāt. Apgūstot pašiem vingrinājumus, tos viegli varēsiet piemērot darbā ar bērniem.

JĀNIS KRONIS – runas pedagogs. Stresa pārvarēšana ejot uz skatuvi, koncentrēšanas priekšnesumam, dažādas neverbālas izpausmes, balss kontrole skatuves runā (piemēram, dzejolī).  Lai tekstu varētu labi norunāt, nepieciešams to labi saprast, atrast galvenos vārdus, kam jāpiešķir īpaša vērība. Tam palīdz teksta analīze.

SARMA FREIBERGA – horeogrāfe, ar 30 gadu pieredzi deju ansambļu vadīšanā un dažādu skatuves uzvedumu veidošanā. Kādēļ ne vienmēr izdodas deju priekšnesumi? Par kustību un deju. Ko izvēlēties – kustību teātri vai deju? Kādos ritmos un zīmējumos to iestudēt?

Dalībniekiem ir līdzmaksājums par kursu apmeklēšanu 40 Euro par abām dienām. Maksājumu ar norādi “par pedagogu kursu apmeklējumu” jāieskaita Fonda Nāc līdzās! kontā līdz 16.oktobrim. 
Reģ.nr: 40008034471
Fonds Nāc līdzās!

SWEDBANK:
bankas kods: HABALV22
konta nr: LV35HABA0551031999299

Abās dienās būs kafijas pauzes. Par naktsmītnēm gan jādomā pašiem.

Visiem, kam nepieciešami apliecinājumi par kursu apmeklēšanu, lūdzam to paziņot pa epastu info@naclidzas.lv.

Ja jautājumi, droši rakstiet!

ST_20160523_GKAPAINTER23_2309864

Pievieno komentāru
  1. Send