Laimas Mūrnieces dzejas grāmatas atvēršana

Laimas Mūrnieces dzejas grāmatas atvēršana

8.martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas 11.stāva korē tiks atvērta Fonda Nāc līdzās! dalībnieces Laimas Mūrnieces pirmā dzejoļu grāmata “Domām nav māju”.

Laimas dzeju pirms tam fonds jau publicējis pirmajā jauniešu ar īpašām vajadzībām dzejoļu grāmatā “Ienākšana” (2015). No tā laika pagājuši gadi, un Laima radījusi daudz jaunu un skaistu dzejoļu, ko fondā esam dzirdējuši mūsu radošajās vasaras nometnēs. Tādēļ Fonds Nāc līdzās! nolēma izdot tikai Laimas dzejas grāmatu. Jāatzīmē, ka
grāmatā dzejoļi nodrukāti palielinātā šriftā, lai pati autore, būdama vājredzīga, varētu tos ērti lasīt.

95 lapaspušu biezo dzejas grāmatu mākslinieciskā ietērpā veidojusi māksliniece, fonda atbalstītāja Elīna Brasliņa. Fondam Nāc līdzās! sadarbība ar mākslinieci izveidojās jau pirmās dzejoļu grāmatas tapšanā un arī autsaideru mākslas darbu vērtēšanā. Esam pateicīgi Elīnai par lielisko sadarbību, kas grāmatai piešķīrusi arī vizuālo baudījumu.

Dzeja ir sava veida mūzika – ritms, melodija, tikai izteikts vārdos. Pasākumā dzejas saplūsmi mūzikā palīdzēs veidot mūziķis Kārlis Auzāns ar savām muzikālajām improvizācijām čellam.

Ar dzejoļiem klausītājus iepazīstinās pati Laima. Būs iespēja tikties arī ar grāmatas
mākslinieci Elīnu Brasliņu.

Paldies par atbalstu grāmatas nodrukāšanā sakām draugiem – Jelgavas tipogrāfijai!

Ieeja pasākumā bez maksas.
Būsiet laipni gaidīti!

*Grāmatas 3D vizualizācija
8.martā 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas korē

Fotogrāfijas no pasākuma skatāmas: ŠEIT.

Pievieno komentāru
  1. Send