Labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos! šogad Liepājā

Labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos! šogad Liepājā

Ziemassvētkos mums ir tikai tik daudz īsta prieka, cik daudz mēs varam nolasīt no ielīksmotām bērnu acīm un sejām. /Kārlis Skalbe/

Ar šiem dzejnieka Kārļa Skalbes vārdiem aicinām ieskandināt sirdīs labestības un mīlestības pilnu Ziemassvētku laiku.

14. decembrī plkst. 19:00 koncertzālē “Lielais Dzintars” notiks sirsnīgākais un viens no gada emocionālākajiem svētku koncertiem Nāc līdzās Ziemassvētkos!

Koncerts ir talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām – Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! 2015 laureātu kopdarbs ar labākajiem Latvijas skatuves māksliniekiem. Talantīgie bērni un jaunieši Liepājā ieradīsies no dažādām Latvijas malām – Valmieras, Zālītes, Maltas, Kuldīgas, Aizputes, Rīgas un pašas Liepājas.

Ar viņiem kopā uzstāsies īsti Labās sirds mākslinieki, jo šis koncerts ir mākslinieku talanta ziedojums mūsu bērniem. Jau daudzus gadus ar mums kopā ir LNO soliste Ilona Bagele, operdziedātāja Evita Zālīte, dziedātāji Aija Andrejeva un Nikolajs Puzikovs. Bet pirmo reizi mūsu koncertā dziedās Rūta Dūduma, Guntis Veits, Ivo Fomins, Lauris Reiniks, Jānis Ķirsis, muzicēs liepājniece – pianiste Agnese Egliņa, komponists un ģitārists Aivars Hermanis. Koncertu kuplinās Fonda Nāc līdzās! jauniešu ar īpašām vajadzībām koris Rūdolfa Bērtiņa vadībā un Liepājas valsts ģimnāzijas koris Jēkaba Ozoliņa vadībā. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists Uldis Marhilēvičs.

Stundu pirms koncerta sākuma koncertzāles vestibilā darbu sāks Nāc līdzās! Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā par ziedojumiem ikviens koncerta apmeklētājs varēs iegūt jaukas dāvaniņas sev vai draugiem Ziemassvētkos. Šogad esam sagatavojuši īpašu dāvanu – Nāc līdzās! Laimes putnu, kuru mums palīdz sagatavot koka rotaļlietu izgatavotāji “Lotes Toys” un kuru par ziedojumu varēs iegūt savā īpašumā ikviens koncerta apmeklētājs.

Koncertu apmeklēt ir ielūgti bērni no visām Kurzemes reģiona speciālajām internātpamatskolām, VSAC Iļģi un Kurzeme un Liepājas bērnu nama bērni.

Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs.

Visus koncertā iegūtos līdzekļus Fonds izmantos bērnu ar īpašām vajadzībām talantu tālākai attīstībai un popularizēšanai.

Uz tikšanos koncertā!

Sarma Freiberga
Fonda Nāc līdzās! vadītāja
Labdarības akcijas Nāc līdzās Ziemassvētkos! veidotāja

Tatjana Foto_Ainis_Rimselis_kora_dirigents Foto_oskars_ludvigs_Nikolajs-Puzikovs Foto_fDeinats_14_08_2013_Aija-Andrejeva Ilona-Bagele Foto_Markovskis_Evita_Zalite Foto-Janis-Mednis zaiga_kedinja39 Guntis-Veits-2 Ruta-Duduma Agnese-Eglina JulijaLauris-Reiniks-_-Photographer-_-Baltskars-10577-web

Pievieno komentāru
  1. Send