Labdarības koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!" šogad Latgalē

Labdarības koncerts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” šogad Latgalē

Gada sirsnīgais labdarības koncerts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” šogad notiks lieliskajā Latgales vēstniecībā GORS 8.decembrī. Muzikālās performancēs atkal kopā uzstāsies Latvijā skatītāju mīlēti mākslinieki un talantīgie bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām – Integratīvā mākslas festivāla “Nāc līdzās!” laureāti.

Sarma Freiberga: “Koncerta “Nāc līdzās Ziemasvētkos!” mērķis ir ne tikai radīt neaizmirstamu priekšnesumu uz skatuves, dodot iespēju jauniešiem ar īpašām vajadzībām attīstīt un paust savus talantus, bet vienlaikus iepazīstināt sabiedrību ar citādo, aicinot to ieraudzīt, saprast un pieņemt kā līdzvērtīgu šīs pasaules un sabiedrības daļu.

Šogad Nāc līdzās! talantīgos jauniešus ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem pārstāvēs: Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra jaunieši un pirmsskolas mazie dejotāji “Mazās bitītes”, Rīgas 1.pamatskolas – attīstības centra perkusiju grupa, kas vienmēr pārsteidz skatītājus, jo skolotāja Ieva Altrofa ir neizsmeļama radošajos meklējumiem darbā ar bērniem. Rīgas 5.pamatskolas – attīstības centra 3 brašie dziedošie puiši – Oskars, Tomass un Sandis, Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas 2 surdo grupas, Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas zvangu duets, VSAC “Zemgale” filiāles “Ziedkalne” lieliskie dejotāji un mūsu talantīgie individuālie izpildītāji – Diāna Ponaskova, Renāte Jakovļeva, Laura Žukova, Marta Rancāne, Artūrs Rubenis, Antons Sņegovs, Kaspars Grigāns, Roberts Reingolds un instrumentālisti – akordeonists Mihails Oļehovs, ērģelnieks Jakovs Burlajevs, ģitārists Kirils Švidčenko un brašais Fonda Nāc līdzās! koris – diriģents Georgs Zujevs, kurā dzied daudzi no solistiem.

Kopā vienotā priekšnesumā būs viņu draugi mūzikā – izcilie skatuves mākslinieki: LNO solistes Ilona Bagele un Jūlija Vasiļjeva (pirmo reizi), dziedātāji Dainis Skutelis, Marija Naumova, Nauris Puntulis (pirmo reizi), Ingus Ulmanis, Kristīne Prauliņa, etnogrupa Tautumeitas (pirmo reizi), grupa Audiokvartāls. Kopā ar viņiem koncertā varēsiet dzirdēt dzidrās Doma kora skolas zēnu kora balsis – diriģents Mārtiņš Klišāns, Emīla Dārziņa mūzikas skolas orķestris kopā ar profesionāliem mūziķiem. Muzikālā virsvadība koncertā uzticēta diriģentam Andrim Vecumniekam. Muzikālās aranžijas radījis komponists un mūziķis Andris Sējāns. Koncerta režisore – Marija Bērziņa. Šogad koncertā būs unikāla iespēja scenogrāfijā redzēt latviešu gleznotāju meistardarbus. Lai tas būtu iespējams, fonds sadarbojas ar LNMM kolekciju turētājiem. Video ietvarā to visu ietērps videomākslinieks Toms Zeļģis.

Stundu pirms koncerta darbosies labdarības tirdziņš, kurā par ziedojumiem varēs iegādāties nelielas dāvaniņas Ziemassvētkiem. Tās darinājuši jaunieši ar īpašām vajadzībām. Ziedotā nauda nonāks autoru rīcībā.

Nekas nav par grūtu, ja līdzās ir tādi draugi! Visi kopā radīsim saulgriežu laika brīnumu, kas sāksies ar pamatīgu maskošanos un ķekatošanos, ļaus pakavēties sapņos un ilgās, un, kā jau brīdī, kad tiek pārkāps saulgriežu slieksnis, domās lūgsim savu ieceru piepildīšanos. Ja ļoti ticam, tad daudz kas piepildās!“, – tā domā labdarības koncerta mākslinieciskā producente daudzu gadu garumā, Fonda Nāc līdzās! vadītāja un šīs akcijas idejas autore Sarma Freiberga.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs.

PALDIES par Nāc līdzās Ziemassvētkos! atbalstu sakām:
AS GASO
SIA Maiznīcai DONA
SIA HobbySet

399834969_949996836457518_1489600543440766836_n

Pievieno komentāru
  1. Send