Labdarības koncerts Nāc līdzās! Ziemassvētkos 2014

Ar sirds siltumu un dvēseles dāsnumu Ziemassvētku laikā jau 8.gadu nāk pie mums Labdarības koncerts NĀC LĪDZĀS ZIEMASSVĒTKOS! Šogad tas notiks vislabākajā Latvijas koncertzālē – Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē.

Arī šogad šajā sirsnības un skaistas mūzikas piepildītajā atmosfērā ar skatītājiem dalīsies tautā iemīļotākie un labākie Latvijas skatuves mākslinieki – Latvijas Nacionālās Operas solistes Ilona Bagele, Evita Zālīte, Dainis Skutelis, dziedātāji Andris Ērglis, Ieva Akuratere, Ieva Sutugova un Atis Ieviņš.

Speciāli šim koncertam tiek aranžēti skaņdarbi (aranžētājs Jēkabs Ozoliņš) profesionālajam pūtēju orķestrim RĪGA, kuru šai koncertā diriģēs tā mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Ozoliņš. Vokālo pilnskanējumu palīdzēs veidot grupas Framest lieliskie dziedātāji Jāņa Ķirša vadībā. Un kā allaž šajos koncertos, ar lielajiem skatuves meistariem kopā uzstāsies Mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti – talantīgākie bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām – Roberts Reingolds, Diāna Ponaskova, Iļja Orlovs, Stradumuižas meiteņu vokālais trio un saksofonu duets, Kristiāna Bērziņa, Oskars Grigorjevs, Zvaigžnu dzirksts trio, Kristaps Kaņuks, Gaismas internātskolas deju grupa, Tukuma internātskolas melodiānu un zvanu ansamblis, akordeonists Mihails Oļehovs, Tiskādu internātskolas dejotāji, Lielplatones internātskolas vokālā&repa grupa, DAC Cerību ligzda kustību grupa, Daugavpils logopēdiskās skolas deju grupa, nedzirdīgo k/n “Rītausma” deju grupa.

Programmā “Es ticu, ka varu lidot” skanēs gan populāras latviešu komponistu dziesmas, gan ārzemju komponistu skaņdarbi. Koncerta veidotāji arī šogad Sarma Freiberga (producente), Valdis Pavlovskis (režisors), Maija Jansone (scenogrāfe), viņiem pievienojusies ir scenārija autore Aija Treimane un video māksliniece Austra Hauks.

Koncertzāles vestibilu rotās Antūžu speciālās internātskolas audzēkņu (skolotāja Solvita Ivaņuka) darināto rotu greznota Ziemassvētku eglīte un stundu pirms koncerta ikviens varēs ienākt mūsu labdarības tirdziņā. Tajā kā allaž būs tikai bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām darinātās ziemassvētku dāvaniņas, ko koncera apmeklētāji pret ziedojumu varēs iegādāties sev vai apsveikumiem saviem mīļajiem.

Priecāsimies, ja skatītāju zāle būs bez brīvām sēdvietām! :)

Pievieno komentāru
  1. Send