Labdarības akcijas Nāc līdzās Ziemassvētkos! Koncerts Bētlemes zvaigzne Latvijas televīzijā un radio

Ir pienākuši Ziemassvētki un ir noslēgusies Fonda Nāc līdzās! labdarības akcija  Nāc līdzās Ziemassvētkos!, kurā šogad bija cilvēkmīlestības un mīļuma piepildīti notikumi. Jau daudzus gadus Fonds Nāc līdzās! mācījis skatīies ar mīlestību uz cilvēkiem, lai arī tie ir ļoti dažādi – gan dažādi piedzimuši, gan dažādi veidojušies.  Mēs mācāmies saredzēt katrā to labestību un atvērtību, ko katrs vēlamies sagaidīt no otra. Jau 6 gadus mūsu labdarības akcijas patronese ir Vaira Vīķe Freiberga. Savu atbalstu apliecinājis arī valsts Prezidents Andris Bērziņš.

Labdarības akcijas Nāc līdzās Ziemassvētkos! laikā Latvijā simtiem cilvēku saņema bērnu un jauniešu darinātās Ziemassvētku apsveikumu kartiņas, kuras varēs sūtīt tālāk saviem draugiem, t/c Spice Home decembrī notiek Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā katrs, kurš vēlēsies varēs iegādāties sev bērnu roku darinātas brīnišķīgas ziemassvētku dāvaniņas. Turpat arī  būs festivāla Nāc līdzās! labāko autoru radošo darbu izstāde.

Bet  droši vien pats emocionālākais notikums bija siltu un mīļu emociju piepildītais Ziemassvētku labdarības koncerts Doma baznīcā, kuru varēsiet redzēt 26.decembrī plkst. 21.20 kanālā LTV1.

Nāc līdzās Ziemassvētkos! koncerts Bētlemes zvaigzne LTV 26.dec. videoklips šeit.

Pievieno komentāru
  1. Send