Labdarības akcija Nāc līdzās Ziemassvētkos! Koncerts Bētlemes zvaigzne Rīgas Domā

Jau pavisam drīz būs pienākuši Ziemassvētki un Fonds Nāc līdzās! gatavojas labdarības akcijai  Nāc līdzās Ziemassvētkos!, kurā šogad atkal būs cilvēkmīlestības un mīļuma piepildīti notikumi. Jau daudzus gadus Fonds Nāc līdzās! mācījis skatīies ar mīlestību uz cilvēkiem, lai arī tie ir ļoti dažādi – gan dažādi piedzimuši, gan dažādi veidojušies.  Mēs mācāmies saredzēt katrā to labestību un atvērtību, ko katrs vēlamies sagaidīt no otra. Jau 6 gadus mūsu labdarības akcijas patronese ir Vaira Vīķe Freiberga. Savu atbalstu apliecinājis arī valsts Prezidents Andris Bērziņš.

Labdarības akcijas Nāc līdzās Ziemassvētkos! laikā Latvijā simtiem cilvēku saņemts bērnu un jauniešu darinātās Ziemassvētku apsveikumu kartiņas, kuras varēs sūtīt tālāk saviem draugiem, t/c Spice Home decembrī notiks Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā katrs, kurš vēlēsies varēs iegādāties sev bērnu roku darinātas brīnišķīgas ziemassvētku dāvaniņas. Turpat arī  būs festivāla Nāc līdzās! labāko autoru radošo darbu izstāde.  Bet  droši vien pats emocionālākais notikums būs siltu un mīļu emociju piepildītais Ziemassvētku labdarības koncerts Doma baznīcā 11. decembrī 19.00.

Bērni un jaunieši šim koncertam sāka gatavoties jau vasarā, kad vasaras radošajā nometnē Ķesterciemā kopā ar muzikālo vadītāju Aigaru Grāveru un skolotājiem tika izvēlētas un sāktas apgūt šī koncerta  dziesmas. Paralēli katram bērnam un jaunietim tika atrasts kāds no Latvijas profesionālajiem skatuves māksliniekiem, ar ko Nāc līdzās! laureāti koncertā uzstāsies vienotā priekšnesumā uzvedumā “Bētlemes zvaigzne”.

Visas koncerta dziesmas tiek ierakstītas 3. audio diskā Nāc līdās Ziemassvētkos! , ko koncerta un tirdziņa apmeklētāji pret ziedojumu varēs iegūs savā īpašumā.

Koncertā piedalīsies: Latvijā iemīļotie skatuves mākslinieki  – LNO solisti Ilona Bagele, Jānis Apeinis, Guntars Runģis, dziedātāji Ieva Sutugova,  Goran Gora, Emīls Balceris, Nikolajs Puzikovs, Antra Stafecka, aktrise Marija Bērziņa, mūziķis Kārlis Auzāns ar Nepieradinātā Folka grupu, koris Balsis Inta Teterovska vadībā, orķestris Aigara Grāvera vadībā.

Un visi 2012. gada festivāla Nāc līdzās! laureātiļoti talantīgie bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām no Strazdumuižas internātvidusskolas neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem, no Daugavpils logopēdiskās skolas, no Aizputes,  Maltas, Cēsīm, no Rīgas 45. un 66. skolas, dienas aprūpes centriem un bērnu namiem. Viņi ir patiesas apbrīnas cienīgi, jo neskatoties uz ikdienas dzīves grūtībām, spēj radīt emocionāli gaišu un pārliecinošu māksliniecisko priekšnesumu. Mūsu līdzšinējie koncerti tam ir spilgts apliecinājums, jo tie nekad nav atstājuši vienaldzīgu nevienu skatītāju. Un arī šī gada koncerts sola dziļu emocionālo un māksliniecisko baudījumu.

Muzikālo pavadījumu izpildīs orķestris Aigara Grāvera vadībā, kurš ir arī koncerta dziesmu aranžētājs.

Koncerta režisors – Valdis Pavlovskis

Scenārija autors – Kārlis Anitens

Scenogrāfe – Maija Jansone

Akcijas veidotāja un radošā direktore – Sarma Freiberga

Koncerts top ciešā sadarbībā ar Rīgas Domu.


Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs.

Festivāla laureātu Nāc līdzās Ziemassvētkos! trešā CD ierakstīšanas foto mirkļišeit.

Pievieno komentāru
  1. Send