Labdarības akcija Nāc līdzās Ziemassvētkos! daiļo piparkūkas viesnīcā Islande Hotel

Vakar ar krāsainām piparkūku glazēšanas darbnīcām viesnīcā Islande Hotel turpinājās labdarības akcija Nāc līdzās Ziemassvētkos!

Akcijai pievienojās arī viesnīcas Islande Hotel kolektīvs, kas laipni uzņēma pie sevis Fonda Nāc līdzās! dalībniekus no bērnu nama Teika un Rīgas nedzirdīgo bērnu skolas, un deva viņiem iespēju sajust īstus Ziemassvētku gaidīšanas svētkus. Un, kas gan cits, ja ne piparkūku smarža, to cepšana, rotāšana liek jo īpaši sajust, ka Ziemassvētki teju, teju jau klāt.  Un iespēja pašiem piedalīties, izdekorēt savu īpaši mīļo piparkūku, piparkūku savam tuvākajm draugam un piparkūku Ziemassvētku eglītei dod neviltotu prieku un tās īpašās sajūtas noķeršanu, ko varam sajust tikai šajā gaidīšanas svētku laikā…

Šodien bērnu veidotās piparkūkas vēl palika viesnīcas šefpavāres uzraudzībā, bet rīt jau ceļos pie pašiem darbu autoriem, lai tie varētu iepriecināt gan savu sirsniņu, gan dāvāt savu veikumu saviem vismīļākajiem cilvēkiem.  Bet kāda daļa mazo roku veikuma paliks viesnīcas Islande Hotel Ziemassvētku eglītē, kur tās priecēs viesnīcas viesus.

Labdarības akcija „Nāc līdzās Ziemassvētkos!” tiek veidota ar domu atbalstīt Latvijas talantīgos bērnus ar īpašām vajadzībām, radot tiem prieku, atbalstu gūt patiesu prieku no radošā procesa un iesaistot tos sociālajā vidē.

Galerijā šeit aplūkojamas bildes no skaistās piparkūku cepšanas.

Pievieno komentāru
  1. Send