Labdarības akcija Nāc līdzās Ziemassvētkos! Cēsu koncertzālē

Labdarības akcija Nāc līdzās Ziemassvētkos! Cēsu koncertzālē

11. decembrī plkst. 19:00 pirmo reizi Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notiks sirsnīgākais un gada emocionālākais labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos!

Koncerts ir talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām – Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! 2017 laureātu kopdarbs ar tautā mīlētiem Latvijas skatuves māksliniekiem. Talantīgie bērni un jaunieši Cēsīs ieradīsies no dažādām Latvijas malām – Valmieras, Kuldīgas, Daugavpils, Aizputes, Rīgas  un  Liepājas – kopskaitā ap 175 bērni un jaunieši.

Ar viņiem kopā uzstāsies mākslinieki, ko saucam par Labās sirds māksliniekiem, jo šis koncerts ir mākslinieku talanta ziedojums mūsu bērniem.  Jau daudzus gadus ar mums kopā ir LNO soliste Ilona Bagele, operdziedātāja Evita Zālīte, dziedātāji Rūta Dūduma, Zigfrīds Muktupāvels, Nikolajs Puzikovs, Dināra Rudāne, Marts Kristians Kalniņš, bet pirmoreiz ar mums būs dziedātāja Marija Naumova, Kristīne Kārkle Kalniņa, jaunais daudzsološais Berlīnē studējošais dziedātājs Kristaps Ivanovs, jaunais talantīgais pianists Daumants Liepiņš, hip-hop izpildītājs Misters un Nospiedumi, kā arī mūzikas grupas Raxtu raxti un Melo M.  Koncertu kuplinās Fonda Nāc līdzās! jauniešu ar īpašām vajadzībām koris Rūdolfa Bērtiņa vadībā un Cēsu 1.pamatskolas zēnu koris – diriģente Ilze Grinfelde. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists un mūziķis Kārlis Auzāns.

Koncertu Pirmajos Ziemassvētkos raidīs LTV1 un Latvijas radio.

Visus koncertā iegūtos līdzekļus fonds izmantos bērnu ar īpašām vajadzībām talantu tālākai attīstībai un popularizēšanai.

Pateicoties Labdarības akcijai Nāc līdzās Ziemassvētkos!, tūkstošiem Latvijas televīzijas skatītāju un radio klausītāju ir bijusi iespēja iepazīt cilvēku ar īpašām vajadzībām talantus, ļaujot veidoties labākai sapratnei par šīs sabiedrības grupas cilvēkiem.

Labdarības akciju Nāc līdzās Ziemassvētkos! jau daudzus gadus atbalsta un ir līdzās AS Latvenergo.

 

Pievieno komentāru
  1. Send