Labdarības akcija Nāc līdzās Ziemassvētkos! 2013

Nāc līdzās laureāti ieskandina labdarības akciju Nāc līdzās Ziemassvētkos!
5. decembrī pulksten 16.00 viesmīlīgajās viesnīcas Rīdzene telpās fonds Nāc līdzās! iepazīstināja ar saviem Ziemassvētku labdarības projektiem, kas ik gadu veltīti talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām atbalstam.
Bildes no konferences skatīt – šeit!

Jau par tradīciju kļuvušo svētku koncertu, kurš šogad būs īpaši krāšņs, jo tas pirmo reizi notiks kopā ar lielo simfonisko orķestri, labāko Latvijas kori Kamēr un Latvijā iemīļotiem skatuves māksliniekiem, kurš notiks 9. decembrī Lielajā ģildē, Rīgā, kā arī sirsnīgo labestības kalendāru un bērnu zīmēto labdarības kartiņu projektu.

Fonda Nāc līdzās patronese, eksprezidente Vaira Vīķe – Freiberga kalendāra priekšvārdā raksta: „Labestība ir kā brīnišķīgs zieds, kuru cilvēku mīlestības dārzā mums katram ir izdevība savā sirdī kopt cauru gadu, pat ziemas augstumā un cauru mūžu – jebkurā vecumā. Un šis labestības zieds brīnumainā veidā vienlīdz atalgo gan tā kopēju, gan saņēmēju un jo vairāk tiek dots, jo vairāk tiek saņemts.”

Šobrīd Nāc līdzās! laureāti – ar muzikāliem dotumiem apveltīti bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām kopā ar populāriem mūziķiem aktīvi gatavojas Ziemaasvētku labdarības koncertam, kas izskanēs 9. decembrī pulksten 19.00 Lielajā ģildē. Koncertā Nāc līdzās laureāti uzstāsies kopā ar Liepājas simfonisko orķestri, kori Kamēr un Latvijas sirsnīgākajiem skatuves māksliniekiem – LNO solisti Ilonu Bageli, Evitu Zālīti, Kristīni Zadovsku, Jāni Apeini, Ingu Pētersonu, dziedātājiem – Antru Stafecku, Donu, Ievu Akurateri, Nikolaju Puzikovu, Aiju Andrejevu, Goran Goru, Ati Ieviņu un Ievu Sutugovu.
Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

Turpat ģildē līdz 14. decembrim katru vakaru pirms visiem koncertiem notiks īpašs labdarības tirdziņš, kur ikviens varēs iegādāties ar mīlestību tapušas bērnu darinātas dāvanas sev un saviem tuvākajiem.
Mirdzēs arī īpašā Nāc līdzās! egle, kurai rotājumus darinājuši Rīgas nedzirdīgo skolas bērni.

Labdarības akcijas ietvaros tika rīkots fotogrāfiju konkurss ar tēmu “labestība”. Rezultātā, profesionāliem fotogrāfiem un fonda pārstāvjiem atlasot un izvērtējot iesūtītās fotogrāfijas, tapis sirsnīgs labestības galda kalendārs “Iegriez pasauli ap sevi”. Tajā Nāc līdzās! aicina cilvēkus, izmantojot kalendārā ievietotās sejiņas, ik dienu attēlot savu garastāvokli , lai gada beigās redzētu un izvērtētu, kādu emociju piepildīts bijis gads.
Jau trešo gadu tiek organizēta Ziemassvētku labdarības kartiņu akcija, kas šogad notiek sadarbībā ar tirdzniecības tīklu Narvesen – 28 000 talantīgu bērnu un jauniešu zīmētās kartiņas jau pieejamas 125 Narvesen veikalos visā Latvijā, kur ikviens tās var iegādāties, lai iepriecinātu Ziemassvētkos savus radus un draugus. Atbalstot nodibinājuma Nāc līdzās! projektus, visos Narvesen veikalos izvietotas arī naudas ziedojumu kastītes.

Ziemassvētku labdarības kartiņu zīmēšanas konkursā piedalījās 22 skolas un rehabilitācijas centri, kopā iesūtot 320 kartiņas, no kurām 27 interesantākās tika iespiestas drukāšanai. Šīs un vēl citas apsveikuma kartiņas ir pieejamas mūsu mājas lapā un ikviens tās var bez maksas sūtīt saviem draugiem un mīļajiem.


Labdarības akcijas Nāc līdzās Ziemassvētkos! mērķis ir kopt, veidot un stiprināt labdarības tradīcijas Latvijā, veicinot bērnu ar īpašām vajadzībām talantu popularizēšanu un viņu spēju apliecināšanu. Akcijas laikā gūtie ieņēmumi no koncerta biļetēm un labdarības kartiņām tiks izmantoti bērnu talantu tālākai attīstībai.

Pievieno komentāru
  1. Send