Koru koncerts «Dziesmai šodien liela diena»

Koru koncerts «Dziesmai šodien liela diena»

Tikko – 19.jūnijā Ikšķiles estrādē izskanēja XXVII Dziesmu un XVII Deju svētku ieskaņas koncerts, kuru izdziedāja arī Nāc līdzās! jauktais koris.

Programmā bija iekļautas Dziesmu svētku repertuāra dziesmas – Pētera Barisona “Dziesmai šodien liela diena”, Jāzepa Vītola “Gaismas pils” un “Beverīnas dziedonis”, Ulda Stabulnieka “Barons”, latviešu t.dz. Jāņa Cimzes apd. “Krauklīt’s sēž ozolā”, Emiļa Melngaiļa “Lokatiesi mežu gali” un “Jāņu vakars”, Mārtiņa Brauna “Saule, Pērkons, Daugava”, Raimonda Paula “Manai dzimtenei” un daudz citu skaistu dziesmu. Kopā ar Ogres novada koriem, uzstājās arī deju kolektīvi un pūtēju orķestri. Koncerta virsvadītāja – mūsu kora krustmāte dziesmā – Aira Birziņa.

Dabas māte ar laiku gan nelutināja, jo lietus lija, lija bez mazākā pārtraukuma gan mēģinājuma laikā, gan koncerta laikā. Bet tas nemazināja dziesmoto garu, varbūt pat stiprināja – par spīti lietum, mēs dziedam! :)

Tagad korim priekšā vasaras darbi – divi lielie mēģinājumi Mežaparkā – 2.jūlijā un 27.augustā. Un, protams, visu gaidītā radošā nometne, kurā jāiestudē jaunradītās Jēkaba Jančevska dziesmas korim un solistam, jāsadziedas ar jauniešu kori “Kamēr”, lai septembrī jau varētu dziesmas ierakstīt audio failā.

288798122_959175208086321_7897169205938843172_n

Pievieno komentāru
  1. Send