Izstāde “Brīnumu gaidās”

1. decembrī, kad Rīgas domes telpās tika atklāta īpaša Ziemassvētkiem veltīta tērpu un aksesuāru izstāde «Brīnuma gaidās». Tā tapusi Rīgas domes atbalstītā projekta «Nāc līdzās, būsim kopā!» ietvaros. Projektā aktīvi iesaistījusies Latvijā viena no visplašāk pazīstamākajiem modes dizainerēm Elita Patmalniece. Sadarbībā ar Rīgas speciālo skolu audzēkņiem tapuši vairāki tērpi un daudzi krāšņi aksesuāri ziemassvētku uzvedumam Rundāles pilī. Visaktīvākās tērpu darinātājas ir Rīgas nedzirdīgo skolas meitenes, kas palīdz darināt ne tikai aksesuārus, bet arī iejutušās skrodera lomā un darina veselu komplektu DAC «Cerību ligzda» jauniešiem.  Izstādes atklāšanā  Rīgas domes pārstāvis Ivars Balamovskis atzinīgi novērtēja gan bērnu aktivitāti un darbu, gan mākslinieces ideju radošo spozmi, gan visu lielisko sadarbību ar Festivāla fondu projekta realizēšanā.

Krāšņie tērpi tiks izmantoti Ziemassvētku uzvedumā, to valkātāji būs Latvijā pazīstami un populāri skatuves mākslinieki un mākslas festivāla «Nāc līdzās!» laureāti, kuri uzstāsies koncertuzvedumā «Kas brīnumu rada» 16. decembrī Rundāles pilī, bet 26. decembrī 19:00 to varēs redzēt visi Latvijas televīzijas skatītāji.

Visi tiek laipni aicināti apskatīt izstādi  «Brīnuma gaidās» Rīgas Domes vestibilā! Izstāde būs apskatāma Rīgas domes darba laikā līdz 13.decembrim.

Bildes no izstādes atklāšanas apskatāmas galerijā.

Pievieno komentāru
  1. Send