Izskanējis Nāc līdzās Ziemassvētkos! 2017

Izskanējis Nāc līdzās Ziemassvētkos! 2017

Emocionāli un krāšņi izskanēja labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos! Cēsu koncertzālē 11.decembrī. Kā allaž, koncertam izskanot, skatītāji negribēja šķirties no lielajiem un mazajiem māksliniekiem. Emocijas bija tik augsti uzlidojušas, ka daudziem acīs bija prieka asaras, katarse valdīja gan zālē, gan uz skatuves. Saviļņojums bija tik liels, ka bija grūti pat padziedāt… tas bija tik skaisti, jo šajā brīdī mēs visi sajutām, kā atveras mūsu sirdis, kā spējam būt vienā prieka, sapratnes, līdzcietības sajūtā.

Kā jau iepriekš rakstījām, koncertā kopā piedalījās pāri par 200 skatuves dalībnieku – grupas Raxtu Raxti un Melo-M, mākslinieki solisti – Rūta Dūduma, Kristīne Kārkle Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš, Nikolajs Puzikovs, Evita Zālīte, LNO soliste Ilona Bagele, Dainis Skutelis, Marija Naumova, Kristaps Ivanovs, Dināra Rudāne, Misters un Nospiedumi, Tatjana Larionova un LMB laureāts pianists Daumants Kalniņš.  Paldies Cēsu 1.pamatskolas zēnu korim un diriģentei Ilzei Grinfeldei un Fonda Nāc līdzās! jauktajam korim ar diriģentu Rūdolfu Bērtiņu priekšgalā. Bet aizskatuvē rosījās palīgi-asistenti, radošā komanda – scenogrāfe, režisors, gaismu scenogrāfs, skaņu režisors, smilšu kino māksliniece Zane Pumpure, 16 cilvēku  brīvprātīgo komanda, t.sk. brīvprātīgais fotogrāfs Normunds Kažoks. Cēsu novada jaunsargi un zemessargi no 27.Vidzemes brigādes kājnieku bataljona (viņi mums palīdzēja nokļūt uz skatuves cilvēkiem ar kustību traucējumiem), jaunās frizieres un grimmētājas no Rīgas Stila un dizaina tehnikuma (kopā ar skolotājām palīdzēja sapucēt visus jaunos māksliniekus). Kopā 250 cilvēku radīja šo Ziemassvētku brīnumu uz skatuves!

Paldies visiem, kas atbalstīja šo komplicēto, bet skaisto labdarības akcijas koncertu: maiznīcaai Dona par garšīgajiem kliņģeriem, Valmiermuižai par dažādu garšu zelteriem ar brendu “Gardu muti”, Abavas vīna darītavai par atspirdzinošo vīnu skolotājiem un vecākiem, Piebalgas Porcelāna fabrikai par īpašajām krūzītēm, “Laimai” un “Fazer”  par saldajiem našķīšiem. Jelgavai tipogrāfijai paldies par daudzgadējo atbalstu labdarības kalendāra drukāšanā. Paldies Latvijas Pastam par īpašo  iespēju nosūtīt jaukus Ziemassvētku apsveikumu tieši no notikuma vietas!

Paldies mūsu lieldraugam “Elektrum” par daudzgadīgo atbalstu labdarības akcijas rīkošanā.

Vislielākais paldies visiem skolotājiem un vecākiem par ieguldīto darbu bērnu un jauniešu sgatavošanā! Un, protams, mīļš paldies visiem māksliniekiem, kas ziedoja savu laiku un talantu, lai būtu kopā ar Nāc līdzās! laureātiem!

Koncertu varēsiet redzēt Latvijas Televīzijas 1.programmā 25.dec. 18.20 un dzirdēt Latvijas Radio 1.programmā 26.dec. 15.05.

Bildes no koncerta var aplūkot – ŠEIT un ŠEIT!

NLZ_2017_new datumi

Pievieno komentāru
  1. Send