Izmaiņas pieteikšanās kārtībā XXV Integratīvās mākslas festivālam Nāc līdzās! [PAPILDINĀTA INFO]

Izmaiņas pieteikšanās kārtībā XXV Integratīvās mākslas festivālam Nāc līdzās! [PAPILDINĀTA INFO]

Līdz pēdējam brīdim, (27.04.) valdības sēdei vēl cerējām, ka iespējams tiks mīkstināti apstākļi, lai varētu pulcēties. Diemžēl epidemioloģiskā situācija neuzlabojas un mums reģionālo Nāc līdzās! festivālu priekšnesumi jālūdz atsūtīt video formātos.

Lūdzam nofilmēt savus priekšnesumus un līdz nolikumā minētajam sava reģiona noteiktajam datumam atsūtīt mums video ar failiem.lv linku. Video skatīšanas termiņu lūgums uzlikt līdz 2 mēnešiem, pretējā gadījumā video no saites pazudīs pirms laika un žūrijai to nebūs iespējams apskatīt.

Video linku iekopējiet elektroniski aizpildāmajā pieteikuma anketā, kuru varat atrast šeit – https://forms.gle/KyGuJt5Srkn5QYZ77. Šādu elektroniskā pieteikuma anketu no šī gada lietosim turpmāk word pieteikuma vietā.

Tātad pilnībā aizpildītas elektroniskās anketas atsūtam līdz:

  • Nāc līdzās Zemgalē un Kurzemē! – 11.maijam;
  • Nāc līdzās Latgalē! – 19.maijam;
  • Nāc līdzās Vidzemē! – 20.maijam.

Visus priekšnesumus izvērtēs žūrijas komisija un veiksmīgākos izvirzīs uz festivāla Lielkoncertu, par ko dalībniekiem e-pastā tiks nosūtīts paziņojums līdz 23.maijam.

Ļoti ceram, ka Lielkoncerts varēs notikt 31.maijā VEF kultūras pilī un nebūs jāpārceļ uz rudeni. Vēlam visiem jaukus svētkus! Nezaudējam cerību un smaidu, ticam labajam, ko pavasaris noteikti atnesīs.

Ļoti ilgojamies pēc tikšanās ar katru no jums :)

Sarma Freiberga
Nāc līdzās! vadītāja


P.S. Turpmāk visas tehniskās detaļas un neskaidrības saistībā ar pieteikumiem droši prasiet Kristiānai Bērziņai (berzina.naclidzas@gmail.com), kura tagad fondā veic administratores pienākumus.

Pievieno komentāru
  1. Send