Gatavošanās Nāc Līdzās Ziemassvētkos 2010.

Vēl palicis tikai nedaudz vairāk par mēnesi līdz Nāc Līdzās 2010.gada Emocionālākajam notikumam- Lielajam Ziemassvētku koncertuzvedumam, kas 16.decembrī plkst.19 notiks skaistajā Rundāles pilī.

Gatavošanās šim notikumam noris pilnā sparā- festivāla laureāti gatavo priekšnesumus, koncerta mākslinieciskie vadītāji gatavo scenāriju un organizatori steidz piepildīt vēl pēdējās idejas, kā koncertu padarīt vēl krāšņāku, skaistāku un priecīgāku.

Ar prieku varam teikt, ka šogad uzstāties un sadarboties piekrituši daudz slaveni un talantīgi Latvijas profesionālie mākslinieki. Kopā ar bērniem uzstāsies Sonora Vaica, Armands Siliņš, grupa Musiqq, Andris Ērglis, Rēzija Kalniņa, Evija Sloka, Ieva Sutugova, Sergejs Jēgers, Ieva Akuratere, Gustavo, Evita Zālīte un Kristīne Zadovska. Šogad ar mums strādās arī aranžētāji Aigars Grāvers un Māris Kupčs, scenārija autore un rakstniece Nora Ikstena, tērpu māksliniece Elita Patmalniece un jaunā Dailes teātra režisore Laura Groza.

Šogad paredzēta arī īpaša izstāde, kas no 1- 14.decembrim notiks Rīgas Domē. Izstādē būs apskatāmi tērpi, ko modes māksliniece Elita Patmalniece būs izstrādājusi koncerta dalībniekiem.

Sakam paldies arī AS Latvenergo, ar kura laipno atbalstu top šī gada koncertuzvedums.

Ceram, ka arī Jums šis laiks būs īpašs un gaidīsim Ziemassvētkus kopā!

Pievieno komentāru
  1. Send