Gatavojamies Ziemassvētku labdarības tirdziņam 2015

Nāc līdzās! tradicionālais Ziemassvētku labdarības tirdziņš arī šogad notiks Rīgā, Lielajā Ģildē Amatu ielā no 3.-18.decembrim stundu pirms koncertiem. Tajā līdzīgi kā iepriekšējos gados mūsu brīvprātīgie palīgi centīsies pret ziedojumiem realizēt bērnu/jauniešu gatavotās Ziemassvētku dāvaniņas.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, joprojām aicinām gatavot dažādas praktiskas un ne pārlieku lielas lietiņas, jo koncertu apmeklētājiem nav līdzi lielu somu, lai ievietotu lielu dāvanu. Ļoti labi, piemēram, ir – atstarotāji, enģelīši, eglīšu rotas, darinājumi no koka – svečturīši, karotes, arī adītas zeķītes un dūraiņi.

Lūdzam pievērst uzmanību dāvaniņu kvalitātei un atbilstību Ziemassvētkiem. Ja vēlaties pievienot savas vizītkartes, tad tām jābūt nelielām, gaumīgām un samērīgām ar dāvanas izmēru. Maksimālais lietu skaits no vienas skolas 100 vienības (kartiņas ieskaitot kā 1 vienību katru).

Visus darbus jāsaliek rūpīgi kastē. Kastē jābūt arī darbiņu sarakstam ar skolas/centra nosaukumu. Saraksts noteiktās tabulas formātā noteikti jāatsūta arī elektroniski uz e-pastu info@naclidzas.lv līdz 30.novembrim.

Dāvaniņas gaidīsim Rīgā, 1.decembrī laikā no 10.00-17.00 Fonda telpā Lāčplēša ielā 22. Ja nevarat atrast, zvaniet Martai – Fonda atbildīgajai personai par tirdziņu- 26005049, kura Jūs 1.decembrī gaidīs norādītajā adresē.

Pievieno komentāru
  1. Send