Fotoizstāde Viena diena Kolkā aizceļojusi uz Pleskavu

4. oktobrī Pleskavā tika atklāta Fonda Nāc līdzās! fotoizstāde Viena diena Kolkā. Nu jau ceturto reizi nododam izstādes apskati publikai, bet pirmo reizi to darām ārpus Latvijas.

Izstādes atklāšana bija kupli apmeklēta. Tajā piedalījās arī pilsētas vadības pārstāvji – pilsētas mēra vietnieks Aleksandrs Kopilovs, apgabala Izglītības pārvaldes vadītājs Aleksandrs Sedunovs, Māsklas skolas direktors Oļegs Cvetkovs. Un, protams, klāt bija arī mūsu valsts konsule Pleskavā Irēna Putniņa, kuras atbalstam pateicoties mums ir iespēja šos jauniešu darbus parādīt Krievijas pilsētā.

Izstāde 2 nedēļas būs skatāma Pleskavas Mākslas skolā, kurā mācās ap 700 bērni. Bet tūdaļ pēc skolas, izstāde ceļos uz pilsētas centrālo bibliotēku, kas ir ļoti iemīļota vieta no pleskaviešiem.

Atklāšanas runās mēs saņēmām ļoti daudz labu un cildinošu vārdu par izstādes augsto māksliniecisko līmeni. Sveicienu nodeva arī izstādes mākslinieciskajam kuratoram fotogrāfam Jānim Mednim.

Fonda Nāc līdzās! vadītāja Sarma Freiberga pateicās mūsu konsulei Irēnai Putniņai par iniciatīvu sarīkot izstādi Pleskavā, kā arī Mākslas skolai, kura bija ļoti labi noorganizējusi šīs skaistās izstādes atklāšanu, bija parūpējusies gan par viesiem, gan preses klātbūtni un pat izveidojusi skaistus ielūgumus, kuru vāciņus greznoja autoru kopbilde no pirmās fotoizstādes lidostā Rīga.

Skola katru dienu organizēs 2 speciālas ekskursijas skolas audzēkņiem, kurās stāstīs par Fondu un izstādes tapšanas ideju!

Bildes no fotoizstādes var apskatīt – šeit!

Pievieno komentāru
  1. Send