Foto izstāde «MIRKLIS CITUR» Eiropas Savienības mājā

Foto izstāde «MIRKLIS CITUR» Eiropas Savienības mājā

Unikālā fotoizstāde MIRKLIS CITUR, ko radījusi Kurzemes fotogrāfe Ieva Benefelde, atceļojusi uz Rīgu.

Izstāde Mirklis citur atvērta Eiropas Savienības mājā no 5.aprīļa – 30.aprīlim Aspazijas bulvārī 28.

Izstādes prezentēšana un tikšanās ar fotomodeļiem 8.aprīlī 13.00. Fotomodele Līva Paula Paleja izstādes prezentēšanu ietērps mūzikas skaņās ar saksofona spēli.

Projektā tika iesaistīti 10 jaunieši ar īpašām vajadzībām, kas darbojas Fondā Nāc līdzās! Viņi ir no dažādām Latvijas vietām – Rīgas – Roberts, Nastja, Kristiāna Rubīna, Babītes – Līva Paula Paleja, Dobeles – Maija Fogele, Mālpils – Annija Vītuma, Ādažiem – Mārtiņš Duks, Aizputes – Kristiāna Bērziņa, Inčukalna – Laima Mūrniece un Kuldīgas – Kristaps Kaņuks. Katram no viņiem ir kāds funkcionāls traucējums, kas liedz dzīvi baudīt pilnā spektrā. Taču viņi ir atraduši nodarbes, kurās viņi var sevi lieliski apliecināt un justies pilnvērtīgi un laimīgi.

Fotogrāfija ir viens no veidiem, kā mēs varam nodot informāciju citiem par sevi, saviem sapņiem, kā vēlamies redzēt sevi kaut uz īsu mirkli iedomātā tēlā. Caur fotogrāfiju, un īpaši tām pievienotajiem stāstiem mēs varam nodot izstādes skatītājam informāciju, kas viņam palīdzēs labāk iepazīt un saprast cilvēkus ar īpašām vajadzībām”, tā Fonda Nāc līdzās! vadītāja un izstādes idejas realizētāja Sarma Freiberga.

Fotogrāfiju tapšanas vietas ir Kuldīgā vai tās apkārtnē. Vairākas fotogrāfijas tapušas Padures muižā, vēl citas Snēpeles muižā.

Arī izstādes apmeklētāji varēs iepazīt mirkli citur. Mirkli jauniešu ikdienā, ko atklās viņu pašu ierunāti stāsti, ko varēs noklausīties izmantojot kvadrātkodu pie fotogrāfijām.

Paldies ES mājai par iespēju izvietot izstādi pašā Rīgas centrā un Vadimam Pitlanam par lielo atbalstu tās iekārtošanā!

Ieeja brīva, gaidīts ikviens ES mājas darba laikā!

MIRKLIS_CITUR_afisa

Pievieno komentāru
  1. Send