Fonds Nāc līdzās! un Narvesen sāk labdarības akciju, aicinot ziedot talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām spēju izkopšanai

No 2015. gada 2. novembra līdz 2016. gada 10. janvārim Nodibinājums “Fonds Nāc līdzās!” sadarbībā ar SIA “Narvesen Baltija” īstenos ziedojumu vākšanas kampaņu Narvesen veikalos ar mērķi atbalstīt bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām viņu spēju un talantu izkopšanā un viņu veselības stiprināšanā  vasaras nometnē.

Kampaņas laikā pirmajiem ziedotājiem, kas Narvesen veikalos noziedos vismaz 1 €, būs iespēja saņemt bērnu ar īpašām vajadzībām zīmētu Ziemassvētku kartiņu, kuru varēs izmantot gan paturot kā piemiņu sev, gan nosūtot kādam tuvam cilvēkam Ziemassvētkos.

“Fonds Nāc līdzās! apvieno daudz talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām, kuriem ir nepieciešams atbalsts, lai viņi varētu izkopt savus talantus, kas tieši viņiem ir ļoti nozīmīgi, lai varētu sevi apliecināt kā varoši un būt līdzās citiem jauniem cilvēkiem.  Diemžēl mūsu valstī vēl nav nodrošināts pietiekams atbalsts valsts un pašvaldību līmenī šiem bērniem, tādēļ esam spiesti lūgt ziedojumus, lai varētu viņiem apmaksāt pedagogus, nodrošināt telpas, iegādāties mūzikas instrumentus. Ļoti ceram, ka cilvēki mūs atbalstīs, un mēs kopā spēsim palīdzēt šiem bērniem un jauniešiem piepildīt viņu sapņus,” saka Sarma Freiberga, nodibinājuma “Fonds Nāc līdzās!” vadītāja un Ziemassvētku akcijas veidotāja.

“Fonda Nāc līdzās” organizētā vasaras nometne jau 5 vasaras pulcinājusi bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām. Tās laikā dalībniekiem ir iespēja pilnveidot savus talantus pie pieredzes bagātiem mūzikas pedagogiem, apgūt fotomākslas pamatus pie profesionāla fotogrāfa, piedalīties dažādās citās radošajās darbnīcās un, stiprinot veselību, piedalīties fizioterapijas nodarbībās un peldēt baseinā.

Akcijas ietvaros norisināsies Ziemassvētku labdarības tirdziņš Lielajā Ģildē, kurā no 3.-18. decembrim par ziedojumiem ikviens varēs iegādāties ar mīlestību tapušas bērnu darinātas dāvanas, kā arī tiks izdots Labdarības kalendārs ar jauniešu uzņemtajām fotogrāfijām.

Akcijas kulminācija būs gada sirsnīgākais labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos!, kurš notiks 14. decembrī  plkst. 19.00 koncertzālē “Lielais dzintars” Liepājā un tiks translēts Latvijas Radio 1 ēterā 26. decembrī plkst. 15.05. un LTV1 27. decembrī plkst. 18.20. Tajā kopā ar talantīgākajiem bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām piedalīsies Latvijas tautas mīlētākie profesionālie skatuves mākslinieki – LNO soliste Ilona Bagele, operdziedātāja Evita Zālīte, dziedātāji Aija Andrejeva, Rūta Dūduma, Jānis Ķirsis, Ivo Fomins, Lauris Reinis, Guntis Veits, Nikolajs Puzikovs un Nāc līdzās! jauniešu koris Rūdolfa Bērtiņa vadībā. Koncertā piedalīsies arī komponists un ģitārists Aivars Hermanis un Liepājas valsts ģimnāzijas koris Jēkaba Ozoliņa vadībā.

Pievieno komentāru
  1. Send