Festivālu fonda rīkotās pateicības vakariņas – paldies Nāc līdzās Ziemassvētkos! 2010 atbalstītājiem un organizētājiem

Aizvadītajā nedēļā viesnīcā Radisson Elizabete Blu Nāc līdzās fonds aicināja savus lielākos ziedotājus, atbalstītājus un labdarības akcijas radošo komandu uz pateicības vakariņām, lai pateiktu paldies par viņu ieguldījumu Nāc līdzās Ziemassvētkos! 2010 tapšanā. Bez visu daudzo cilvēku ieguldījuma aizvadītā gada Ziemassvētku akcijas tapšanā koncerts noteikti nebūtu izdevies tik emocionāls un skaists!

Bērnu un jauniešu sapņi labdarības akcijā Nāc līdzas Ziemassvētkos! realizējušies pateicoties AS LATVENERGO, kam sūtāmi vissirsnīgākie pateicības vārdi!

Liels paldies arī Lattelecom un Lattelecom darbiniekiem par viņu ziedojumiem.

Pateicība Rundāles pils darbiniekiem un personīgi Imantam Lancmanim par atbalstu.

Ilggadēji akcijas atbalstītāji ir arī LTV un LR, īpašs paldies personīgi Edgaram Kotam, Sergejam Kārītim, Arvīdam Babrim un Artai Skudrai.

Šogad jāsaka paldies arī vairāku valstu diplomātiem, kas apmeklēja koncertu, un atzina to par ārkārtīgi emocionālu, pacilājošu un skaistu, augstu novērtējot Festivālu Fonda darbu un vēlot veiksmi arī turpmākajos gados. Teikti paldies vārdi un Pateicības vēstules tika pasniegtas Japānas vēstniekam ar kundzi V.E. Takashi Osanai un Keiko Osanai, Ķīnas vēstniekam V.E. Hu Yeshun, Taipejas misijai, C.J. Groeneveld kungam no Nīderlandes vēstniecībai, Kirsti Bones kundzei no Norvēģijas vēstniecības.

Īpašs paldies izskanēja Nāc līdzās Ziemassvētkos! 2010 radošajai komandai un orgkomitejai:
Laurai Grozai
Mārim Kupčam un visam „Collegium Musicum” orķestrim
Aigaram Grāveram ar grupu
Elitai Patmalniecei
Didzim Eglītim
Didzim Grodzam
Martai Bieriņai
Zanei Šurnai
Jānim Ozoliņam.

Paldies arī māksliniekiem, kas piedalījās Ziemassvētku koncertuzvedumā un uzstājās kopā ar bērniem: Valteram Krauzem, Ilonai Bagelei, Kristīnei Zadovskai, Evitai Zālītei, Armandam Siliņam, Sergejam Jēgeram, Ievai Akuraterei, Ievai Sutugovai, Andrim Ērglim, Martam Kristianam Kalniņam, Dainim Skutelim, Kasparam Zlidnim, Gustavo un ElMars, grupai Musiqq.

Pateicības vakariņu laikā bija iespējams noklausīties nelielu Nāc līdzās! bērnu koncertu. Ar vairākām dziesmām uzstājās Renāte Jakovļeva (Strazdumuižas internātvidusskola-attīstības centrs vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem), Jānis Ursakijs (Teikas bērnu nams) un Diāna Ponaskova (Rīgas 45. vidusskola). Tāpat vakariņu viesiem bija iespēja noskatīties fragmentus no topošās Didža Eglīša filmas “Diāna”. Tā ir filma par meiteni, kas jau ilgus gadus piedalās mūsu projektā. Sekojot Diānas dzīvei, filma dod iespēju vairāk uzzināt par šo labdarības akciju un pašu bērnu dzīvi no cita skatupunkta – nevis kā koncerta skatītājam vai atbalstītājam, bet kā pašam dalībniekam.

Nāc līdzās fonds vēlreiz izsaka lielu pateicību visiem Nāc līdzās Ziemassvētkos! 2010 atbalstītājiem un organizētājiem!

Savukārt dalībnieki, orgkomiteja un daudzi, kas labdarības akcijas organizēšanā un atbalstīšanā iesaistījušies, izteica lielu pateicību un apbrīnu Nāc līdzās! idejas autorei un Festivālu Fonda valdes priekšsēdētājai Sarmai Freibergai, jo bez viņas iniciatīvas un uzņēmības šāds pasākums nebūtu iespējams!

Foto galerijā aplūkojamas arī fotogrāfijas no pasākuma. Skatīt šeit!

Būsim līdzās!

Pievieno komentāru
  1. Send