Emocionāli izskanējis labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos!

Emocionāli izskanējis labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos!

13.decembrī jaudīgi izskanēja Nāc līdzās Ziemassvētkos! 15.jubilejas koncerts. Ja neizdevās to baudīt klātienē, nebēdā, to varēsi noskatīties LTV1 26.decembrī plkst. 18.30  un noklausīties Latvijas Radio 1 26.decembrī plkst. 15.05. Koncerta gaisotne bija sirdi aizkustinoša.  Aicinām arī jūs baudīt to un atbalstīt Fonda Nāc līdzās! aktivitātes jauniešu un bērnu talantu atbalastam!

Koncerta “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” mērķis ir ne tikai radīt neaizmirstamu izpildījumu uz skatuves, dodot iespēju jauniešiem ar īpašām vajadzībām attīstīt un paust savus talantus, bet vienlaikus iepazīstināt sabiedrību ar citādo, aicinot to ieraudzīt, saprast un pieņemt kā līdzvērtīgu šīs pasaules un sabiedrības daļu.

Ar fonda “Nāc līdzās!” talantīgajiem jauniešiem koncertā uzstājās LNO solistes Ilona BageleMarlēna Keine, dziedātāji Juris VizbulisDainis SkutelisEvita ZālīteIvo FominsGoran GoraLauris ReiniksAija AndrejevaMārcis Maņjakovs, Atis ZviedrisRūta DūdumaKatrīna Gupalo, perkusionists Ernests Mediņš, pianists Raimonds Petrauskis, ģitārists Miks Akots, vokālā grupa Framest un grupa The Sound Poets, GG choir trio. Koncerta muzikālie vadītāji: Rihards ZaļupeJānis Ķirsis un Gunārs Kalniņš. Mūzikas aranžējumus koncertam radīja arī populārais mūziķis Aigars Grāvers, kurš gan pats koncertā nevarēja piedalīties.  Koncerta režisore pirmo reizi bija Marija Bērziņa.

Fonds ir no sirds pateicīgs visiem māksliniekiem, kas ziedo savu laiku un iepriecina jauniešus ar savu klātbūtni un atbalstošo plecu!

Koncertā epidemioloģiskās situācijas ierobežojumu dēļ klātienē nevarēja piedalīties visi Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti. Ļoti ceram, ka nākošajos Ziemassvētkos to būs iespējams īstenot. Šogad koncertā piedalījās Rīgas 1.pamatskolas bērni (sk. Ieva Altrofa), Rīgas Ēbelmuižas skolas bērni (sk. Aiga Rikmane),  Cēsu Bērzaines pamatskolas jaunietes (sk. Māra Baginska), Fonda Nāc līdzās! jauniešu jauktais koris (diriģents Imants Točs). Ar iepriekš sagatavotu video Valmieras Gaujas krasta vidusskolas speciālās pirmsskolas iestādes deju grupa “Mazās bitītes”.

Koncertu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts Prezidents Egils Levits ar kundzi un bijušie valsts prezidenti Valdis Zatlers un Raimonds Vējonis.

Ja vēlies atbalstīt jauniešu iespējas nodarboties ar mākslinieciskām nodarbēm un savu talantu kopšanu, aicinām ziedot:

Fonda rekvizīti:

SWEDBANK
Bankas kods: HABALV22
Konta nr: LV35HABA0551031999299 vai izmantojot lietotni Mobilly.

Foto no koncerta skatiet ŠEIT (1.daļa) un ŠEIT (2.daļa).

Pievieno komentāru
  1. Send