Dziesmu stāsts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” pirmoreiz izskanēs Nacionālajā teātrī

Dziesmu stāsts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” pirmoreiz izskanēs Nacionālajā teātrī

Labdarības akcijā “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” šogad pirmo reizi notiks muzikāla izrāde – dziesmu stāsts. Un pirmo reizi tas notiks Nacionālajā teātrī 2.decembrī.

“Šo vietu izvēlējāmies apzināti, lai bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām simtgades gadā varētu paši būt uz šīs vēsturiskās skatuves. Lai varētu izbaudīt īstu teātri ar visām tā specifiskajām lietām – grozāmo skatuvi, paceļamiem skatuves līmeņiem!”, saka Sarma Freiberga, izrādes idejas autore un producente. Tāpēc labdarības dziesmu stāstā ir iesaistīti arī Nacionālā teātra aktieri, kas ir ne vien talantīgi lomu atveidotāji, bet arī lieliski dziedātāji: Marija Bērziņa, Mārcis Maņjakovs, Mārtiņš Brūveris un Raimonds Celms. Galvenā –  Sniega loma uzticēta  dziedātājam Jurim Vizbulim. Bez minētajiem māksliniekiem ar mums kopā būs mūsu ilggadējie  atbalstītāji uz skatuves – LNO soliste Ilona Bagele, dziedātāji Evita Zālīte Grosa, Ieva Kerevica, pianiste Agnese Egliņa, Nikolajs Puzikovs, jaunais talants Kristaps Ivanovs. Pirmo reizi ar mums kopā būs Agnese Rakovska.

Minētie mākslinieki dziesmu stāstā sadziedās un saspēlēs ar festivāla Nāc līdzās! spilgtākajiem talantiem – Diānu Ponaskovu, Robertu Reingoldu, Mihailu Oļehovu, Maiju Fogeli, Līvu Paleju, Kristiānu Bērziņu, Kristapu Kaņuku un kustību grupām un nedzirdīgo bērnu un Fonda Nāc līdzās kori. Pirmo reizi Nāc līdzās! bērniem un jauniešiem būs lomas, kurās arī jārunā lomas teksts. Tas ir jauns izaicinājums, kāds nav bijis iepriekšējos gados.

Izrādē kopā piedalīsies vairāk kā 175 dalībnieki –  bērni, jaunieši ar īpašām vajadzībām kopā ar profesionāliem māksliniekiem, orķestri un GG kori.  Lielo norikumu palīdzēs organizēt 23 brīvprātīgie palīgi.

Izrādes  muzikālais vadītājs ir komponists un mūziķis Gunārs Kalniņš. Režisors Valdis Pavlovskis.

Stundu pirms izrādes teātra foajē sāks darboties labdarības tirdziņš, kurā par ziedojumiem varēs iegūt sev dāvaniņas, ko darinājuši bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

Visus koncertā iegūtos līdzekļus fonds izmantos bērnu ar īpašām vajadzībām talantu tālākai attīstībai un popularizēšanai.

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Paradīze kasēs un internetā:  https://www.bilesuparadize.lv/events/event/68622  

Bildes no gatavošanās procesa- ŠEIT!

Bildes no koncerta – ŠEIT!

Atbalsta:

Elektrum

Pievieno komentāru
  1. Send