Cikla “Satikt savu elku” otrā tikšanās

Cikla “Satikt savu elku” otrā tikšanās

Ir notikusi otrā tiešsaistes tikšanās ciklā “Satikt savu elku”.

Šoreiz tikāmies ar mūziķi, bet ne tikai, Nauri Brikmani. Kāpēc ne tikai? Tāpēc, ka tautā viņu bieži dēvē arī par šovmeni. Tikšanās bija tik aizraujoša, ka aizmirsām pat uztaisīt kopīgu ekrānšāviņu. Sarunas vērsās visdažādākajos virzienos – gan lietām, kas notiek uz skatuves, gan par tām, kas aizņem mākslinieka prātu, gan veselības lietām. Atradām tik daudz kopīga.

Taču vislabāk lai runā paši tikšanās dalībnieki:

Man ļoti patika tikšanās ar Nauri Brikmani. Bija ļoti interesanti uzzināt kaut ko vairāk par šova “Izklausies redzēts” filmēšanas aizkulisēm. Nauris Brikmanis man šķiet ļoti harizmātisks un pozitīvs cilvēks.

/Kristiāna R./

Mums bija vakar jauka tikšanās zoomā ar mākslinieku Nauri Brikmani. Paldies Naurim par interesanto un jautro sarunu.

/Roberts/

Man patīk smaidīgi cilvēki, un Nauris tāds ir! Bet vispār… prieks redzēt savējos.

/Baiba P./

Saruna bija ārkārtīgi interesanta, vismaz man šķita, ka sarunas laikā biju atklājusi Naura personības otru šķautni, jo man līdz šim likās, ka viņš ir visnotaļ jautrs un nenopietns cilvēks, taču tā vis nav. Bet mūsu vakardienas sarunu biedrs ir ļoti jūtīgs un emocionāls cilvēks, kas, protams, ir pavisam dabiski. Paldies liels par aizraujošo diskusiju! Ceru, ka mums izdosies pierunāt viņu uz “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”.

/Līva P./

Es tā viņu zinu no TV šoviem. Bija super vakars ar viņu. Mēs ar Renāti līdz 00 30 runājām vakar. Bija ļoti iedvesmojoši. Sapratu, ka arī daudz mākslinieki cieš ar dažādām nervu problēmām, kaut arī ir tik pozitīvi pa dzīvi. Ļoti iedvesmoja sacītais par improvizāciju, tuva tēma. Ja nevar savādāk satikties, tad šādi ir riktīgi forši.

/Kristaps K./

Mani vispār aizrauj reāli dzīves stāsti, jo man interesē cilvēki šeit un tagad, patīk viņos klausīties, tos vērot, vakar arī uzzināju daudz ko jaunu, un tas ir kolosāli, tieši par cilvēku.

/Jānis J./

Nauris ir ļoti interesanta un daudzpusīga personība, uzzināju par viņu daudz vairāk nekā zināju iepriekš. Bija ļoti jauki parunāt ar Brikmani par šovu “Izklausies redzēts”, kuram es savulaik aktīvi sekoju līdzi. Ļoti patika tas, ka mēs runājām par daudz un dažādām tēmām.

/Maija/

Sekojiet līdzi mūsu Facebook lapai, kurā atradīsiet informāciju par nākamo tikšanos!

166199384_161158542430175_2540275916601319116_n

Pievieno komentāru
  1. Send