Apsveikuma kartiņu konkursa “Sveiciens Pavasarī!” uzvarētāji

Liels paldies visiem mazajiem un ne tik mazajiem dalībniekiem, kas iesaistījās un iesūtīja darbiņus mūsu apsveikuma kartiņu konkursam Sveiciens Pavasarī!. Darbiņu bija daudz (vairāk kā 50 iesūtīto apsveikuma kartiņu) un ļoti skaisti, tāpēc izdarīt izvēli par labākajiem nebūt nebija viegli! Bet, liekot galvas kopā (kartiņas vērtēja fonda priekšsēdētāja Sarma Freiberga, Nāc līdzās! koordinatore Zane Šurna un ilggadēja festivāla Nāc līdzās! vadītāja Marta Bieriņa), par skaistākajām atzinām sekojošas kartiņas:

Grupā līdz 12 g.v.:

1. vieta

Jānis Araks, 11 gadi, Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskola ar kartiņu Sniegpulkstenītes (skatīt šeit!)

2. vieta

Diāna Parfena, 11 gadi, Rīgas 5. speciālā internātpamatskola, Mežaparka filiāle ar kartiņu Tuvība (skatīt šeit!)

dalīta 3. vieta

Vladimirs Cvetkovs, 11 gadi, Upesleju internātpamatskola – attīstības centrs ar kartiņu Taureņu koks (skatīt šeit!)

Kristaps Baranovs, 11 gadi, Rīgas 5. speciālā internātpamatskola, Mežaparka filiāle ar kartiņu Neļķes (skatīt šeit!)

Grupā pēc 12 g.v.:

1. vieta

Kristiāna Bērziņa, 15 gadi, Aizputes vsk. ar Lieldienu kartiņu, ko publicēsim mazliet vēlāk – tuvojoties Lieldienām.

2. vieta

Vladislavs Lapēškins, 13 gadi, Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola – attīstības centrs ar kartiņu Pavasaris (skatīt šeit!)

3. vieta

Andrejs Ņikonovs, 22 gadi, Biedrība “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns””, Dienas aprūpes centrs “Cerību sala” ar kartiņu, ko publicēsim mazliet vēlāk – tuvojoties Lieldienām!

Dmitrijs Fjodorovs, 30 gadi, Biedrība “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns””, Dienas aprūpes centrs “Cerību sala” ar katiņu Atraitnīte (skatīt šeit!)

Īpašā veicināšanas balva jaunākajam dalībniekam – Eduards Piļāns, 6 gadi, Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola – attīstības centrs ar kartiņu Mazie taureņi (skatīt šeit!)

Ar labāko apsveikuma kartiņu autoriem sazināsimies personīgi, lai vienotos par pārsteiguma balvu saņemšanu.

Iesūtītās apsveikuma kartiņas joprojām iespējams nosūtīt no mūsu mājas lapas labdarības veikaliņa sadaļas, un, tuvojoties Lieldienām, kartiņas vēl papildināsim, dodot iespēju sūtīt jaunus sveicienus! :) Tāpēc bērni ir mīļi aicināti gatavot vēl darbiņus par Lieldienu tēmu, ko arī varētu izmantot kā apsveikuma kartiņas. Šoreiz gan ārpus konkursa un pēc pašu iniciatīvas.

Pievieno komentāru
  1. Send